Na Světový den duševního zdraví byla jejich milionová vila v Montecitu dějištěm nové epizody podcastu Teenager Therapy. K sobě si Meghan Markleová a princ Harry pozvali trojici teenagerů, autorů tohoto projektu, a řešili s nimi úskalí dnešních dospívajících. V podcastu Meghan poznamenala, že v době pandemie hraje internet v našich životech ohromnou roli. „Vím o tom své, v roce 2019 si z nikoho na světě neutahovali víc než ze mě, a to jsem asi osm měsíců nebyla pořádně na veřejnosti,“ řekla na rovinu. Z této seance se na internet dostala jedna fotka ze zákulisí. Trojice teenagerů sedí naproti vévodům v obýváku, jemuž kraluje ohromný kamenný krb.

Poté 11. října na Mezinárodní den dívek se Sussexové připojili k rozhovoru s pákistánskou bojovnicí za lidská práva Malálou Júsufzaj a řešili důležitost práva dívek na vzdělání. Bystré oko divácké mohlo postřehnout, že Meghan a Harry vysílali z obýváku, z něhož před pár dny účastníkovi soutěže America’s Got Talent bývalá hvězda z Kravaťáků přála mnoho štěstí. Jediným společným prvkem byl gauč a „chlupaté“ obrazy na zdi, zbytek manželská dvojice jaksi přestavěla.

VIDEO: Prokletí filmu Karel: Premiéra opět v ohrožení! A Panenka bojuje v nemocnici na přístrojích.

Video
délka: 02:14.88
Video se připravuje ...

Prokletí filmu Karel: Premiéra opět v ohrožení! A Panenka bojuje v nemocnici na přístrojích. Bára Horáková, Lukáš Červený

Zmizela například komoda za šedým gaučem, na níž ležely humanitně-právní knihy, vázy a svíčky za tisíce korun. Po jejich pravici se však nově usídlil konferenční stolek s květinami a knihami z chybějící komody a za něj vévodové o zeď opřeli regál, nápadně připomínající starý dřevěný žebřík či žebřinu z tělocvičny. Na jeden schůdek pověsili ručník.

V rozhovoru s Malálou pak promluvili o koronavirové pandemii, která jim mnohé vzala, ale také spoustu dala. Nebýt nuceného pobytu doma, zřejmě by přišli o neopakovatelné zážitky - Archieho první krůčky, běh i pády. „Jestli už začal mluvit, to nevíme,“ dodala pak Meghan.

VIDEO: Jindřich Forejt o Harrym a Meghan: Není pro ně cesty zpět.

Video
délka: 43:19.32
Video patří k placenému obsahu Blesku
Odemknout video

Jindřich Forejt o Harrym a Meghan: Není pro ně cesty zpět. Petr Macek, Aleš Brunclík

Fotogalerie
84 fotografií