Jan Cina v roli herce Standy Láníka se kvůli kariéře herce upsal Státní bezpečnosti, která využívala jeho homosexuální orientace k diskreditaci mužů ve vysokých funkcích. Gayové to v 50. letech měli velmi těžké a dokonce za to byli posíláni do vězení. 

Hned v prvním díle trilogie Herec Jan Cina svede profesora, na kterého si StB počíhala, a za to se dostane do divadla. „Neuvěřitelné! Děsivé a famózní. Mrazivé. Smutné. Super výkon herců. Šílená doba,“ píše jeden z diváků a další desítky v podstatě jeho slova potvrzují.

„Honza Cina je prostě fenomenální herec. To znásilnění bylo šílený a jako klobouk dolů před paní Bokovou, já bych to jako herečka nedala. Mám docela obavy se dívat dál, protože ten úvodní díl byl na mě moc silná káva, tak to řeknu, ale uvidím.“

VIDEO: Spolu z domu: Jan Cina s přítelem zahřáli u srdce zdravotníky z Bulovky!

Video
délka: 03:29.96

Spolu z domu: Jan Cina s přítelem zahřáli u srdce zdravotníky z Bulovky! TV Nova

Reakce jsou velmi kladné a plné obdivu k hercům, přesto se jedničkou večera nový miniseriál nestal. Nejsledovanějším nedělním pořadem byla čtvrtá řada seriálu Polda, kam nově naskočil Vladimír Polívka. Na toho se dívalo milion a 16 tisíc diváků. Cina měl o téměř 300 tisíc méně -⁠ 728 tisíc. Před ním ještě byla česká komedie LOVEní, na kterou se dívalo 750 tisíc diváků.

VIDEO: Bude se Jan Cina ženit? Zasnoubili jsme se po našem!

Video
délka: 01:31.55

Bude se Jan Cina ženit? Zasnoubili jsme se po našem! David Turek, Jan Jedlička

Fotogalerie
39 fotografií