A přitom to není tak dlouho, co zrzavý britský princ a jeho americká choť čelili kritice z obdobného ranku. Na nejrůznějších příležitostech a veřejných vystoupeních totiž manželé opakovaně nabádali ostatní obyvatele planety Země ke snižování uhlíkových stop. Sami si ovšem létají soukromými letadly po světě sem a tam.

Není to totiž tak dávno, co krátce po jednom ze svých ekologických proslovů vyrazili manželé soukromým tryskáčem na Ibizu a jen pár dní nato se přesunuli na Francouzskou riviéru. Samozřejmě opět soukromým letadlem. A teď? Harry a Meghan podráždili ty skutečně ekologicky uvědomělé znovu. Když se před pár dny vydali v americké čtvrti boháčů, ve věhlasném Beverly Hills, vyřídit pochůzky, měli sice ústa i nosy zodpovědně a uvědoměle zakryté rouškami... Ale!

VIDEO: Megxit. Proč si rebelové Harry a Meghan nikdy finačně nepohorší?

Dvojice ovšem nastoupila do Cadillacu SUV, který je podle recenzí neekologickým žroutem plynu. Pro mnohé je tedy volba tohoto typu dvoustopého vozidla pro tak ekologicky smýšlející pár velmi překvapivá. Pro ty, kteří počínání Meghan Markleové a jejího prince sledují už nějakou dobu a doufali, že využívání soukromých tryskáčů byla ojedinělá epizoda, je tohle zase další zklamání.  

VIDEO: Jindřich Forejt o Harrym a Meghan: Není pro ně cesty zpět.

Video
délka: 43:19.32
Video patří k placenému obsahu Blesku
Vybrat předplatné

Jindřich Forejt o Harrym a Meghan: Není pro ně cesty zpět Petr Macek, Aleš Brunclík

Fotogalerie
61 fotografií