Podle autora knih o královské rodině Nigela Cawthornea měl budoucí panovník o nové ženě v Harryho životě neblahé tušení, přestože byl fanda její tvrdohlavosti. Když zrzavý princ přivedl do paláce svou novou, už jednou rozvedenou přítelkyni Meghan (38), snažil se jí přijít na chuť. Postupně však zjišťoval, že Meghan pohání novinové titulky a její ctižádostivost stát se nejpopulárnější a nejvlivnější členkou monarchie. Pro takovou osobu v rodině už nebylo místo.

„Princ Charles už od začátku tušil, že Meghan přinese do monarchie jenom problémy, protože v rodině může být jen jedna silná žena, a tou je královna,“ promluvil Cawthorne pro magazín Fabulous. S obavami z možné katastrofy se synovi svěřil, nesnažil se mu však vzkvétající vztah rozvrátit, aby nebyl za pokrytce.

Video: Šafářová nosí prstýnek, Plekanec taktně mlží. Bude svatba? A Preiss o děsivých zážitcích na detoxu.

Video
délka: 02:30.00

Šafářová nosí prstýnek, Plekanec taktně mlží. Bude svatba? A Preiss o děsivých zážitcích na detoxu. Bára Horáková, Lukáš Červený

Cawthorne má také za to, že Charlesovi současné rodinné rozpoložení, tedy fakt, že synátor s manželkou žijí v Americe, vlastně vyhovuje. „Tento výsledek je pro budoucnost firmy mnohem lepší. Monarchie lépe funguje, není-li rozrostlá a nejsou-li její členové z různých světů.“ Je to údajně jeden z hlavních důvodů, proč vévody ze Sussexu i nadále finančně podporuje, aby i se svými problémy zůstali tam, kde jsou, daleko od rodiny, jež se tak nyní opět postavila na nohy.

VIDEO: Syn Bolka Polívky promluvil o brutálním napadení. A kráska z Novy neudržela emoce v živém vysílání.

Video
délka: 02:39.68

Syn Bolka Polívky promluvil o brutálním napadení. A kráska z Novy neudržela emoce v živém vysílání. Bára Horáková, Lukáš Červený

Fotogalerie
46 fotografií