V pátek dopoledne navštívila Meghan Markleová v rámci Mezinárodního dne žen školu v londýnské čtvrti Dagenham. Sotva se ukázala na pozemcích, přivítaly ji desítky nadšených studentů. Žáci vytvořili uličku slávy a s vévodkyní ze Sussexu si podali ruku. Netajili ani svůj úžas, když je Markleová častovala zářivým úsměvem a vlídnými slovy.

Největší pozdvižení ovšem ztropila o hodinku později, kdy ve školní aule po svém proslovu o rovnoprávnosti žen předvolala jednoho studenta, aby k významu svátku řekl pár vět. 16letý primus Aker Okoye začal svou řeč velice netradičně: „Je krásná, viďte?“ a celá hala propukla v smích, včetně zaskočené vévodkyně.

Po krátké řeči ho Markleová objala a Okoye ji na oplátku políbil na tvář. V ten moment oba porušili dvě nejzásadnější pravidla kodexu, což však brzy odejité vévodkyni ani v nejmenším nevadilo a skandál si náležitě užívala.

Okoye později adresoval dopis princi Harrymu, ve kterém se omluvil za své chování a nerespektování pravidel: „Drazí Harry a Meghan. Harry, doufám, že nevadí, že Vám píšu tento dopis. Snad Vás nepohoršilo, že jsem se s Vaší ženou mazlil. Její návštěva na naší škole mě ohromila a šokovala. Bylo mi potěšením vyslechnout si její proslov a promluvit před ní. Je opravdovou inspirací,“ podělil se s dopisem deník The Sun.

Student deníku také prozradil, že je rád, že je svobodný, protože si nedokáže představit, co by na to řekla jeho přítelkyně. „Byl to nejlepší den mého života,“ uzavřel svůj zážitek. Královna Alžběta mezitím rozdýchává poslední excesy vnukovy hollywoodské manželky a doufá, že odchodem z rodiny veřejné ostudy konečně skončí.

VIDEO: Milionové dědictví po Špinarové na prodej! A královna rozhodla: Harry s Meghan musí zpět

Video
délka: 02:53.88

Milionové dědictví po Špinarové na prodej! A královna rozhodla: Harry s Meghan musí zpět Blesk TV

Fotogalerie
81 fotografií