Kde jsou ty časy, kdy Meghan a Harry (34) byli skoro oblíbenější než Kate (37) s Wiliamem (37)... Na rozdíl od vévodkyně a vévody z Cambridge se americká herečka a zrzavý princ dopustili už tolika přešlapů, že se to nevyhnutelně muselo podepsat na jejich popularitě.

Nejvíce v poslední době (nejen) Brity naštvalo, že se Meghan a Harry ukázali jako opravdu velcí pokrytci. Oba usilovně lobbují za ekologii a ochranu planety, ovšem jednání jich samotných nejde zrovna ruku v ruce s jejich názory. Nejvíce pobouřili veřejnost tím, že během 11 dnů využili rovnou čtyřikrát soukromé letadlo, což rozhodně ochraně ovzduší a planety celkově neodpovídá.

„Strávil jsem 99 procent svého života cestováním komerční přepravou. Ale občas se vyskytne příležitost založená na jedinečných okolnostech, kdy se musím ujistit, že je moje rodina v bezpečí. Je to zkrátka takhle jednoduché,“ snažil se Harry obhájit, což mělo bohužel opačný efekt, protože ho i s Meghan nazvali pokrytci.

A tak došlo na nejhorší. Meghan si asi uvědomila, že si s nápravou reputace v této fázi už sama nevystačí, a tak si podle informací Daily Mailu najala hollywoodskou PR firmu na krizovou komunikaci Sunshine Sachs, která v minulosti zastupovala například Michaela Jacksona v pedofilní kauze, nebo v sexuálních skandálech také producenta Harveyho Weinsteina. Což samo o sobě opět lidem nezní zrovna důvěryhodně.

Zaměstnanci Buckinghamského paláce byli prý z této novinky opravdu zaskočení. K takovému kroku se členové královské rodiny běžně neuchylují, protože mají k dispozici osobní PR služby od odbornice Sary Lathamové. Jestli se tedy tento risk Meghan vyplatí, nebo ne, ukáže až čas.

VIDEO:  Dokument o princezně Dianě

Video
délka: 02:09

Dokument o princezně Dianě youtube

Fotogalerie
47 fotografií