Herec Martin Dejdar, který neopakovatelným způsobem propůjčil svůj hlas kreslenému uličníkovi Bartovi v seriálu Simpsonovi a tvář věčně opilému rockerovi tělem i duší Ozzákovi ze sitcomu Comeback, je činorodý muž. Kromě účinkování ve filmech a muzikálech se stará o hokejový tým HC Olymp, sestavený z bývalých hokejistů nebo známých osobností, spolupracuje s nadací Kapka Naděje, takže navštěvuje dětská oddělení v nemocnici v Motole… Je to zkrátka člověk, který se jen tak nezastaví.

Pracovní nasazení na sto deset procent se ale patrně projevuje i na jeho zevnějšku, jelikož se rozhodl navázat spolupráci s estetickou klinikou v centru Prahy. „Jsem jejich klient, odstraňovali mi tady znaménka a chodím na depilaci zad,“ vysvětlil populární herec Blesku na počátku června. Jenže způsob, jakým se onu kliniku rozhodl propagovat, byl poněkud nešťastný. Sdílel totiž reklamní fotku, na které je tak vyretušovaný, že si málem není ani podobný.

Zdá se, že by si ona klinika měla raději najmout jiného grafika na úpravu fotek – podobně směšné byly v kampani na jinou instituci například modelka Simona Krainová (46) se zpěvačkou Lucií Bílou (53). Že by stejný „umělec“? Stejně jako u Bílé s Krainovou, které působí trochu jako voskové figuríny, ani na Dejdarově tváři nenaleznete žádné vrásky poplatné jeho věku a přidávající mu na charismatu…

Jeho proměnou v mladíka během pár kliknutí v počítači se baví i Dejdarovi fanoušci. „Tak tohle je na úrovni Verešové,“ rýpl si jeden Martinův příznivce v narážce na modelku Andreu Verešovou (39), jejíž instagram je přehlídkou placených spoluprací na naprosto všechno, od pitné vody přes vitamíny až po opalovací krémy.

„Není to trochu moc? Málem bych vás nepoznala,“ píší mu i překvapené fanynky. Objevují se dokonce i hlasy, že za reklamu v jejich očích představitel Bejbyho z muzikálu Šakalí léta, který si znovu vyzkoušel křepčení s kytarou před publikem na Soundtrack Festivalu, notně klesl.

VIDEO: Martin Dejdar přiznal, čím se živí jeho žena! Sám její služby hned využil

Video
Video se připravuje ...

Martin Dejdar přiznal, čím se živí jeho žena! Sám její služby hned využil. Markéta Reinischova

Fotogalerie
46 fotografií