V září lékaři vyřknou ortel, který rozhodne o tom, zda Matěj bude moct v hokejové kariéře pokračovat, nebo si bude muset najít jiný job. Proto se nezúčastnil beachvolejbalového turnaje s finalistkami České Miss.

Mám špatný záda a nechci to pokoušet. Denně rehabilituji a čekám, co mi v září doktoři řeknou. Pokud nebudu moct naplno hrát, tak se pokusím prorazit v herectví. Už jsem párkrát hrál i s tátou a baví mě to. Ale nechci předvídat, rád bych zůstal u hokeje, svěřil se Blesk.cz mladý Dejdar, který se mezi misskami cítí jako ryba ve vodě, protože sám s jednou tvoří pár.

Je to kráska Sofia Sekelová, která loni soutěžila v Miss Universe Slovensko. Poznali jsme se na Slovensku, kde táta natáčel film. Líbila se mi, tak jsem jí napsal a už jsme spolu čtyři měsíce, pochlubil se fešák, jak se balí missky. Sofia žije v Praze, takže se vídají často a prý na Matěje nežárlí.

Jsem si u ní jistej, je skvělá. Samozřejmě se mi líbí letošní missky a podle mě vyhraje dvanáctka Karolína Kokešová, netají svůj tip na vítězku Dejdar.

VIDEO: Martin Dejdar přiznal, čím se živí jeho žena! Sám její služby hned využil

Video
délka: 03:34.40

Martin Dejdar přiznal, čím se živí jeho žena! Sám její služby hned využil. Markéta Reinischova

Fotogalerie
35 fotografií