Na tiskové konferenci TV Nova byla Lucie Borhyová udivená, jak synové modelky Simony Krainové (46) v klidu zvládají veřejnou akci a své rodiče na slovo poslouchají. „Už jsem to Simoně říkala, že takhle v klidu by to moje děti nedaly. Možná Lucas, protože už je velký, ale Linduška je pěkný čertík a chvíli neposedí," svěřila se Blesk.cz Lucka, která má syna Lucase (10) s Řekem Nikem a dceru se sportovním redaktorem Michalem Hrdličkou. S oběma expartnery má ohledně dětí domluvu. 

Dohodli jsme se, že naše děti nebudeme ukazovat veřejně, až dospějí, tak se samy rozhodnou, zda chtějí být vidět. S tatínky dětí mám skvělý vztah a troufnu si říct, že jsme přátelé. Vycházíme spolu skvěle a třeba jednou vyrazíme všichni na společnou dovolenou," šokuje moderátorka Televizních novin na TV Nova. 

To, že se její expřítel Hrdlička oženil s úspěšnou tenistkou Karolínou Plíškovou (27), nijak neprožívá. „Vzali se v době, kdy mi to bylo jedno, oba jsme si už žili své životy. Já svým ex přeji jen to nejlepší a ať jsou šťastní," dodává s úsměvem Borhyová.

Ta je už téměř tři roky zadaná s brněnským podnikatelem Michalem Smečkou (31), ale vztah tají a nikdy ho veřejně nepotvrdila. Lucie navíc společně s Reyem Korantengem 5. srpna oslavila 20 let společného moderování zpráv. 

VIDEO: Lucie Borhyová o 20 letech na Nově s Korantengem: Je to jako manželství!

Video
délka: 02:57.28

Lucie Borhyová o 20 letech na Nově s Korantengem: Je to jako manželství! David Turek, Jan Jedlička

Fotogalerie
45 fotografií