Aby se v tom čert vyznal. Ještě před rokem všem tvrdil, že jeho syn nemá žádnou přítelkyni. „Nemá stálou partnerku, ale má určitě hodně kamarádek,“ vtipkoval Dejdar a možná narážel na to, že jeho synek v ložnici volnou chvíli sám netráví.

Teď je ale všechno jinak – mladík je zamilovaný a svou vyvolenou rozhodně nikde neschovává. A proč by taky ano, když sbalil takovou kočku. Když ji Matěj naposledy vyvedl do společnosti, byli z její sexy postavy všichni do jednoho uneseni.

Podle zjištění Blesku Matějova nová holka pochází ze slovenské Nitry, ale dlouhých 13 let žila v Kanadě. Vystudovala interiérový design a teď se vrhla na studia ekonomie na Panevropské vysoké škole v Bratislavě. Díky vztahu s Dejdarem ale většinu času tráví v Česku, kde si našla práci v oblasti realit. Do budoucna má velkolepé plány, ráda by rozjela vlastní byznys zaměřený na design interiérů… Na svou krásu má blondýnka Sofia i oficiální »štempl«. Loni zabodovala v soutěži krásy u našich slovenských sousedů, kterou vede Silvia Lakatošová (46) a která nově spolupracuje s Českou Miss. Získala stříbrnou korunku krásy na Miss Universe SR.

Sama k sobě je ale dost kritická – tvrdí, že nemá ráda svůj zastřený hlas a mezírky mezi zuby. To ale Dejdarovi mladšímu evidentně vůbec nevadí. Na jedné z akcí svou novou lásku neustále objímal a zamilovaně si ji držel u sebe na klíně. Táta Martin nehnul ani brvou a jenom tomu mlčky přihlížel.

VIDEO: Martin Dejdar přiznal, čím se živí jeho žena! Sám její služby hned využil

Video
délka: 03:34

Martin Dejdar přiznal, čím se živí jeho žena! Sám její služby hned využil. Markéta Reinischova

Fotogalerie
29 fotografií