Půvabná manželka prince Harryho (34) Meghan Markleová platí v královské rodině za andílka s ďáblem v těle. Bodejť by ne, vždyť prakticky od začátku jejího vztahu s královským princem se neřeší téměř nic jiného než její přešlapy. A že jich za těch pár let stihla požehnaně...

Tentokrát sice Meghan nezpůsobila žádný konkrétní problém, přesto se znovu stala terčem přímé kritiky. A to ze strany spisovatelky Lady Colin Campbellové, která se v britském ranním vysílání pořadu »Dobré ráno, Británie« rozhodla upozornit na to, že si vévodkyně plně neuvědomuje, že se s přivdáním do královské rodiny její postavení dost radikálně změnilo, píše deník Daily Mail.

Lady Campbellová, která napsala o královské rodině již tři biografie, řekla, že je Meghan předurčena k tomu být vévodkyní. Nicméně vypadá to, že Harryho žena dosud tak zcela neví, co to ve skutečnosti všechno obnáší. „Mám velmi špatný pocit, že Meghan potřebuje teprve pochopit věci, kterým ještě nerozumí. Je propastný rozdíl mezi tím být celebritou, která se snaží dostat ze dna na vrchol, a mezi tím být členkou královské rodiny,“ řekla na rovinu expertka.

A jak by podle ní měla Meghan své chování změnit? „Je to herečka, měla by k tomu přistupovat jako k nové roli!“ konstatovala Campbellová. Otázkou ovšem zůstává, jestli si tímto prohlášením trochu neprotiřečí. Na jednu stranu kritizuje Meghan za to, že má hvězdné manýry, ale přitom jí radí, aby své postavení v královské rodině pojala jako novou hereckou roli. I přesto lze říct, že na tom něco bude, a Meghan, která je často obviňovaná z toho, že si dělá, co chce, by se nad sebou měla konečně hluboce zamyslet.

VIDEO: Malí princové hrají na klavír. Rodiče Charles a Diana přihlížejí

Video
délka: 01:53.08

Malí princové hrají na klavír. Rodiče Charles a Diana přihlížejí Youtube.com

Fotogalerie
32 fotografií