Blesku Slavíkův pobyt na severu Čech potvrdilo několik zdrojů.Karlu Gottovi se daří lépe, zápal plic ustoupil,“ napsala Blesku mluvčí Aneta Stolzová. „Pan Gott dál pravidelně dochází na ambulantní vyšetření a kontroly, v rámci kterých lékaři sledují jeho celkový zdravotní stav,“ dodala. 

Zpěvák na chalupě v Doubici kromě odpočinku také přijímá vybrané návštěvy. V příštích dnech tam za ním zamíří mimo jiné jeho kapelník Pavel Větrovec (70). Přiveze mu dárky, které pro Mistra převzal na festivalu Benátská. Na něj Karel kvůli zápalu plic nemohl přijet. 

Před necelými dvěma týdny navštívila Gotta i jeho nejstarší dcera Dominika, která za ním přiletěla z Finska dodatečně oslavit jeho 80. narozeniny. Poslední červencovou neděli tak Mistr trávil ve společnosti všech svých čtyř dcer. Osmihodinové setkání ho ale velmi vyčerpalo, a tak opět zalehl. 

Nejstarší Dominika (46) se to dozvěděla od jeho manželky Ivany (43). „Volala mi před odletem z Česka a řekla mi, že tátu ta neděle velmi zmohla, udělalo se mu zle a leží. Řekla jsem jí, že mě to moc mrzí,“ prozradila Blesku Dominika. „Není se čemu divit, dozníval u něj zápal plic a muselo to být pro něj náročné. Tak moc se nám ale chtěl věnovat! Obdivuji ho,“ dodala.

VIDEO: Karel Gott po své oslavě: Doufám, že Ivana ocení mou lásku

Video
délka: 01:13

Karel Gott po své oslavě: Doufám, že Ivana ocení mou lásku David Turek, Aleš Brunclík

Fotogalerie
82 fotografií