Meghan Markleová a Kate Middletonová společně sledovaly finále ženské dvojhry na Wimbledonu, kde o titul bojovala i velká kamarádka Meghan Serena Williamsová (37). Obě vévodkyně se ze všech sil snažily veřejnost přesvědčit, že mezi nimi žádná horká krev není, jak se ale později ukázalo, marně. 

Obě dámy se ještě v doprovodu Pippy Middletonové (35) v královské lóži dobře bavily a rozdávaly úsměvy na všechny strany. Jejich společná návštěva Wimbledonu téměř kopírovala loňský rok, až na jeden detail úplně v závěru dne. V roce 2018 spolu Meghan a Kate strávily na Wimbledonu celé odpoledne - dopřály si oběd s hráči, seznámily se s podavači míčků, popřály štěstí juniorským hráčům a na konci dne společně i odjely.

Letošní odpoledne bylo ovšem poněkud odlišné, Meghan totiž odjela domů několik hodin před Kate. Meghan brány stadionu opustila přibližně v půl čtvrté odpoledne, asi půl hodiny poté, co Serena Williamsová ve finále prohrála. Vévodkyně Kate se sestrou ale zůstaly o mnoho déle, společně se ještě podívaly na finále mužské čtyřhry. 

Samozřejmě existuje spousta vysvětlení pro náhlý odjezd Meghan, přeci jen je na mateřské dovolené, a tak možná pospíchala domů za svým malým pokladem Archiem (2 měsíce). Druhý den ji pak navíc čekala evropská premiéra filmu Lví král, kde se setkala i se zpěvačkou Beyoncé (37). A možná jen byla zklamaná z prohry své kamarádky. 

Vždyť v loňském roce spolu Kate a Meghan stále ještě žily v Kensingtonském paláci, což už dávno není pravda. A tak se dá omluvit i jejich odjezd v rozdílných autech. Fanoušci královské rodiny ale věří, že kdyby mezi nimi bylo všechno v pořádku, Meghan by s Kate vydržela alespoň do stejně načasovaného odjezdu. 

VIDEO: Kate a Meghan na loňském Wimbledonu

Fotogalerie
146 fotografií