Zaměstnancům londýnské nemocnice Lindo Wing bylo vedením oznámeno, aby si nečerpali žádnou dovolenou v dubnu, čímž se přiživily spekulace, že si nastávající maminka pro porod vybrala právě jejich nemocnici.

V té na svět přišli oba princové Harry a William (36) a všechny tři děti Kate Middletonové. Vévodkyně Meghan je proslulá porušováním královského protokolu, že by teď nakonec ustoupila a rozhodla se udržet tradici z posledních let? 

Zaměstnancům v Lindo Wing bylo řečeno nečerpat žádnou dovolenou v dubnu. Všichni si myslí, že to má spojitost s příchodem královského miminka, ale nikdo zatím nic oficiálně nepotvrdil,“ prozradil zdroj z nemocnice deníku Daily Telegraph. 

V minulém měsíci se Meghan Markleová zastavila v Birkenheadu, kde si popovídala s královskou fanynkou Kim Thompsonovou, která později prozradila: „Řekla mi, že je v šestém měsíci těhotenství, s termínem porodu na konci dubna, začátkem května.“

Devítiletá Kitty Dudley měla také možnost si s Meghan v krátkosti promluvit. A zvědavost jí nedala a sedmatřicetileté vévodkyně se zeptala na pohlaví miminka. 

„Meghan ke mně přišla a zeptala se, kolik mi je a kam chodím do školy. Všimla jsem si jejího bříška, tak jsem se jí zeptala, zda čeká holčičku nebo chlapečka, a řekla mi, že zatím neví, že si to nechávají jako překvapení,“ prozradila mladá fanynka. 

Cena soukromého pokoje v nemocnici stála ještě před pár lety 6.265 liber (184.000 Kč) za noc, díky inflaci ale cena určitě ještě narostla. V každém pokoji je k dispozici satelitní televize s hlavními mezinárodními kanály, rádio, telefon, lednička, wi-fi a vlastní výběr novin.

Veškerá podávaná jídla jsou připravována přímo v nemocnici, k dispozici je dokonce i odpolední čajový set.  

Princ William se v této nemocnici narodil v roce 1982 a Harry o dva roky později. Děti vévodkyně Kate pak v letech 2013, 2015 a 2018. Velký vztah k této nemocnici měla také zesnulá princezna Diana (†36), která sem naposledy přijela na návštěvu pouze čtyři měsíce před svou tragickou smrtí. Byla si zde prohlédnout pediatrickou jednotku intenzivní péče a setkala se i s předčasně narozenými novorozeňaty. 

VIDEO: William a Kate představili třetího potomka! 

Video
délka: 01:40.03

William a Kate představili třetího potomka! Youtube/The Royal Family Channel

Fotogalerie
116 fotografií