Návštěva Borise Johnsona proběhla přímo u královny doma, v Buckinghamském paláci, a tak mohli královští fanoušci ostřížím okem prozkoumávat veškeré detaily z jejího života. Stejně jako většina prarodičů, i královna Alžběta II. má doma rozmístěné fotografie svých nejbližších. 

Fotografie dětí, vnuků a dalších příbuzných má třiadevadesátiletá vládkyně umístěné na stolcích, přímo u místa, kde sedává při důležitých setkáních. Pozorní fanoušci okamžitě zpozorovali fotografie Meghan Markleové (37) s princem Harrym (34), ale též snímky prince Williama (37) s manželkou Kate (37). Jejich pravděpodobně náhodné umístění na stolku ale zvedlo královské fanoušky ze židle. 

Na sociálních sítích se rozvířila debata, proč je rámeček s Meghan a Harrym umístěn před fotografií Williama s Kate. I přesto, že se nejspíš jednalo pouze o dekorativní rozhodnutí, vzhledem k velikosti rámu, fanouškům to zkrátka nedá spát. 

„Hm, vypadá to, že Harry je královnin oblíbený vnouček. Což je zvláštní, vzhledem k humbuku, který Meghan vytváří," píše jeden z fanoušků na sociálních sítích. „Dala ho dopředu, protože je fotka menší. Což vypovídá o jejím vztahu k Meghan mnohem více," hodnotí další. „Vážně si myslíte, že královna poletuje po svém paláci a rozhoduje o tom, jak budou rámečky umístěny? Té je to úplně jedno," píše rozčílená fanynka v reakci na mnoho komentářů. 

Královští fanoušci si ještě všimli, že královnu trápí velká vlna veder, a tak si pořídila větráček, který umístila před krb. Další velká diskuze se vytvořila okolo tématu královniny kabelky. „Proč si královna drží kabelku v rukou? Vždyť je u sebe doma! Leda, že by novému ministrovi moc nevěřila," směje se v diskuzi fanoušek. 

„Proč vůbec nosí kabelku doma? Vždyť má okolo všechno, co by mohla potřebovat," diví se další. Obdivovatelé královské rodiny si zkrátka všimnou každého malého detailu, na to už ale musí být královna za léta vládnutí pravděpodobně zvyklá. 

VIDEO: Miloš Zeman u Alžběty II.: To je moje žena a dcera, hlásal hrdě!

Video
délka: 01:05

Miloš Zeman u Alžběty II.: To je moje žena a dcera, hlásal hrdě! ČTK/AP

Fotogalerie
127 fotografií