Na světlo světa se dostal trailer k novému filmu z královského prostředí s názvem Harry & Meghan: Becoming Royal a hned po svém zveřejnění vzbudil kontroverzi. Herečka Tiffany Smithová (36) zde coby vévodkyně Meghan přiznává, že musí předstírat, že je, kým není. Také odhaluje, že má nepřátele přímo v královském kruhu. 

Film bude plynule navazovat na předchozí počin s názvem Harry & Meghan: A Royal Romance, který v televizi běžel krátce před honosnou svatbou prince a vévodkyně. Děj bude pokrývat první rok společného života královského páru od svatby.

Z traileru je patrné, že transformace z herečky Meghan Markleové v členku královské rodiny nebyla procházka růžovým sadem. „Mám pocit, že musím předstírat, že jsem krásná labuť," říká Meghan ve zhruba dvacetivteřinové ukázce k filmu.

VIDEO: První trailer k filmu Harry & Meghan: Becoming Royal

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Lifetime TV (@lifetimetv),Dub 2, 2019 v 12:29 PDT

Ovšem na druhou stranu snímek ukazuje i to, že má Meghan nepřátele přímo v královských kruzích. A jeden z nich v něm dokonce konfrontuje Meghan: „Musí být těžké podívat se na sebe do zrcadla a vidět pokrytce," znechuceně procedí mezi zuby směrem k Meghan jistá dívka. Načež ji Meghan zkušeně zazdí: „Stále čekám na svou poklonu," odpoví s vítězným úsměvem. 

Herečka Tiffany Smithová v rozhovoru pro časopis Vanity Fair prozradila, že své místo ve filmu mají i slavní hosté královské svatby jako George Clooney (57), Victoria Beckhamová (44) nebo Oprah Winfreyová (65). 

„Jednou z nejdůležitějších věcí je samozřejmě i fakt, že Meghan je velká bojovnice za práva žen. To bylo něco, na co jsme se chtěli zaměřit," řekla herečka, podle které bude film směsicí fakt a představivosti. Těžké pro ni bylo třeba natáčení scén o vévodčině tatínkovi Thomasu Markleovi. „Ve filmu bude rozhodně spousta rodinných dramat," dodala Smithová.

Královská rodina se zatím k novému filmu nevyjádřila. Nadšením asi skákat nebude, i když podle tvůrců se nad předešlými snímky o Kate a Williamovi či Meghan a Harrym jen dobře bavila.

VIDEO: Svatba Harryho a Meghan očima Františky Čížkové! Jak se kdo oblékl? 

Video
délka: 02:04:19

CELÝ ZÁZNAM: Svatba Harryho a Meghan očima Františky Čížkové! Jak se kdo oblékl? Redakce Blesk, Reuter

Fotogalerie
50 fotografií