Meghan si zaletěla do New Yorku poprvé od května 2018, kdy si vzala prince Harryho (34) za muže. V rámci své baby shower, na kterou pozvala i své slavné kamarády, například tenistku Serenu Williamsovou (37), nebo manželku George Clooneyho, Amal Clooneyovou (41), pravděpodobně omylem prozradila i pohlaví svého miminka. 

Dekoratéři, kteří se starali o květinovou výzdobu, byli totiž spatřeni, jak přicházejí do hotelu na Upper East Side, kde se oslava konala, s várkou jarních květin. Jednalo se o oranžové a žluté tulipány, které byly objednány, protože se vážou k termínu porodu. Mezi záplavou tulipánu ale byly i stovky růžových růži! Všechny květiny byly navíc v pastelových barvách.

Jestli skutečně barevná dekorace naznačuje, že se Meghan a Harrymu narodí malá holčička, nikdo zatím oficiálně nepotvrdil. Většina fanoušků má ale jasno, Meghan bude mít malou princeznu!

Meghan s Harrym přitom ještě nedávno tvrdili, že pohlaví miminka neznají a budou se chtít nechat překvapit. I proto vymalovali dětský pokojíček v neutrální barvě, která se bude hodit jak pro holčičku, tak pro chlapečka. 

„Nevíme. Ano, rozhodli jsme se to držet v tajnosti. A nezáleží, jaké pohlaví to bude. Ale bude to pro nás překvapení," prozradila Meghan, když krátce promluvila na nedávné oficiální akci. 

Vévodkyně ze Sussexu má údajně v plánu ještě jednu baby shower v Británii. Ovšem teprve poté, co se vrátí z oficiální návštěvy Maroka, kam se v příštím týdnu chystá s manželem, princem Harrym. 

VIDEO: Kate a Meghan na Wimbledonu 

Video
délka: 03:14

Kate a Meghan na Wimbledonu youtube

Fotogalerie
75 fotografií