„Vítejte. Těšíme se na sdílení práce, která nás pohání, věcí, jež podporujeme, důležitých oznámení a na možnost upozorňovat na zásadní problémy. Děkujeme za vaši podporu a vítáme vás, Harry & Meghan.“ Tak zní první příspěvek na účtu, který si založii poté, co se odstřihli od společného, který teď zůstal pouze Kate (37) a Williamovi (36).

Vévoda a vévodkyně svým příspěvkem překonali v Guinnessovce zanesený rekord v nejrychleji dosaženém milionu instagramových fandů. Od ledna ho držel s 11 hodinami a 36 minutami korejský zpěvák Kang Daniel (22). Harry a Meghan však překročili hranici přesně po šesti hodinách a v tuto chvíli je sleduje 2,8 milionu fanoušků! Princ Harry už zveřejnil i další post o jisté charitativní akci.

Meghanino tajemství

O Meghan se od chvíle, co sbalila prince, ví téměř vše, tohle je ovšem novinka! Herec Ed O‘Neill (72) neboli Al Bunda z kultovního seriálu Ženatý se závazky v rozhovoru práskl, že Meghan doslova vyrostla kolem jeho televizního gauče.

„Její táta Thomas dělal ve dvou sériích kameramana. Jí bylo tak devět, že přicházela na natáčení rovnou ze školy ještě v uniformě.“

VIDEO: Kate a Meghan na Wimbledonu

Video
délka: 03:14

Kate a Meghan na Wimbledonu youtube

Fotogalerie
110 fotografií