Jako by jí nestačilo, že se od švagrové Kate (37), s níž nemá údajně vévodkyně Meghan zrovna ukázkové vztahy, odstěhovala co nejdál a rozdělila tak dříve nerozdělitelné královské bratry Williama (36) s Harrym. Teď se musela odstřihnout i na internetu!

Někdejší herečka má totiž nyní spolu s manželem vlastní účet na instagramu, ačkoliv donedávna se o profil dělila se zbytkem královské rodiny a především s Kate, Williamem a jejich dětmi. Tomu teď udělala přítrž! 

„Vítejte na našem oficiálním instagramu. Těšíme se na sdílení práce, která nás pohání, věcí, které podporujeme, na důležitá oznámení a na příležitost ozřejmit klíčové otázky. Děkujeme za vaši podporu a vítáme vás na @sussexroyal. Harry & Meghan,“ zní první příspěvek manželské dvojice, která navíc očekává prvního potomka. 

Vévoda a vévodkyně ze Sussexu mají nyní vlastní sociální síť a jejich fanoušci to jistě ocení. Vždyť sotva po založení profilu se tam nahrnuly davy a již nyní má stránka přes neuvěřitelných 500 tisíc sledujících. Zatím ale pochopitelně vede původní profil, kterému nyní vládne již jen Kate a její rodina. Ten totiž sleduje přes 7 milionů lidí z celého světa. Z této stránky už také stihl zmizet popisek o Meghan a Harrym. 

Skoro to tak vypadá jako definitivní konec tzv. Velké čtyřky, jak byli doposud synové princezny Diany s manželkami nazýváni poté, co se společně objevovali na společenských akcích. Nyní už ale chtějí oba páry působit nezávisle na sobě. Kromě účtů ostatně nesdílí už ani domácnost. Meghan a Harry se z Kensingtonského paláce odstěhovali do Frogmore Cottage a Harry už má také vlastní tým pracovníků. Dříve ho sdílel s Williamem, jenže ten bude jednou králem, a tak potřebuje trochu jiné služby. Nebo snad přece jen za všemi změnami stojí zlá krev, kterou rozpoutala Američanka na britském dvoře?

VIDEO: Harry poprvé o dítěti s Meghan: Nejdůležitější slovo uvízlo v hrdle!

Video
délka: 01:35

Harry poprvé o dítěti s Meghan: Nejdůležitější slovo uvízlo v hrdle! Reuters

 

Fotogalerie
62 fotografií