Ewa Farna je veřejně známá už od svých třinácti let, kdy vydala svoje první album Měls mě vůbec rád. I přesto se toho ale o zpěvačce mnoho neví, o soukromí totiž moc nemluví a přísně a úspěšně si ho střeží.

Zpěvačka, která čeká se svým manželem, kytaristou Martinem Chobotem, chlapečka, se v pondělí rozhodla se svými fanoušky podělit o kousek svého já a na sociální síti sdílela několik pravd o své osobě. 

„Chtěla jsem Vás dneska napálit na apríla, ale ty kolující spekulace kolem mé osoby myslím stačí. Navíc v době fake news se bojím do světa pustit nějakou další. Žijeme v době, kdy potřebujeme umět rozeznávat pravdivé info,“ vysvětlila důvod své výřečnosti na instagramu Farna. 

Na začátek se svěřila, že se má v poslední době moc dobře a snaží si to každý den uvědomovat. „Jsem věřící. Mám především pozitivně nastavenou mysl a řadím se asi spíš mezi sluníčkáře než zamračence,“ práskla na sebe pětadvacetiletá zpěvačka. 

Promluvila i o koncertování v těhotenství. „Koncerty zvládám dobře i v těhotenství a těším se na další. Nepodceňuji, ale taky nepřeháním. Jsem obrovsky vděčná za každý koncert, miluji hraní na živo,“ napsala na instagramu. „Usnu kdykoliv a kdekoliv,“ dodala vzápětí Farna, která má ještě na květen překvapivě naplánované tři koncerty, v Praze, v Brně a v Příbrami. 

Nakonec prozradila i něco ze svého „obyčejného“ života. „Příliš často sleduji seriál Přátelé, dokážu být pracovitá i hodně líná. Miluji stolní hry a jsem spíš bordelář, ale v kuchyni mám ráda pořádek. Když můžu, řeším kvalitu a zdroj toho, co jím,“ uzavřela své okénko pravdy Farna. Termín porodu a jméno miminka si ovšem nechala pro sebe.  

VIDEO: Bude vdaná Farna stále Farna? Mám nové jméno! Beru si to manželovo!

Video
délka: 02:43

Bude vdaná Farna stále Farna? Mám nové jméno! Beru si to manželovo! Markéta Reinischová, Lukáš Červený

Fotogalerie
73 fotografií