Poprvé se o jejich vztahu hovořilo před pěti lety právě na stejném místě – na mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech, kde je fotografové zastihli v objetí na břehu říčky Teplá. Tehdy byli oba ještě zadaní. Tauš se rozváděl s Evou Jeníčkovou (55) alias Vendulkou utěšitelkou z Básníků a Melíšková s dabérem Lukášem Hlavicou (57). Jejich vztah ale moc dlouho netrval.

A také tentokrát je fotografové zachytili na MFF KV. Společně s řadou dalších tváří se potkali před restaurací na kolonádě, kde probíhala pouliční světelná show. Tauš se svým mladým dámským doprovodem sledoval představení, když tu náhle na místo dorazila i Melíšková, jejíž partner ji galantně držel deštník. Když se exmilenci spatřili, jako když do nich hrom udeří! Začali se bouřlivě vítat, objímat, líbat a špitat si.

VIDEO: Hvězda filmu Atlas ptáku Miroslav Donutil: Milenkám bych jméno nevybíral

Video
Video se připravuje ...

Hvězda filmu Atlas ptáku Miroslav Donutil: Milenkám bych jméno nevybíral Gábina Maryšová

Z náručí se nepustili dobrých pět minut, přičemž jejichž doprovody celému procesu jen přihlížely s lehkým údivem v očích. Pak si zřejmě oba exmilenci uvědomili, že na místě nejsou sami, a vrátili se ke svým společníkům. Jak vidno, stará láska nerezaví.

Fotogalerie
41 fotografií