Zpěvák Bohuš Matuš se se svojí Lucinkou seznámil, když byla ještě na základní škole. „Někteří lidé pochopitelně říkají, že je to divné. Asi si to dovedete představit,“ posteskl si Blesku, když bylo Lucii jen patnáct let – a jemu pětačtyřicet. Tehdy ještě tvrdil, že jsou jen přátelé. Přiznával ale, že došlo na „pusinky a hlazení“. 

Když bylo Lucii šestnáct let, dvojice už přiznala, že tvoří pár. Zpěvák se tehdy zaštiťoval údajným lékařským dokumentem, který měl dokazovat dívčino panenství. Už tehdy ale byly řeči o dětech. „Chce po mně dítě. Já jí ale říkám, že teď je ona dítě,“ snažil se tehdy podle webu Super.cz. vysvětlit své šestnáctileté přítelkyni. 

V sedmnácti maminkou

A o rok později už přišla na svět dcera Natálka (v prosinci 3)! „Lucinku jsem podpořil a přestřihl pupeční šňůru. Vše probíhalo bez komplikací, takže Lucinku v úterý pustili domů. Hned se šla miminkem pochlubit svým rodičům,“ líčil pyšně po narození dcerky Matuš Blesku. Na svatbě, která přišla přesně v den Luciiných 18. narozenin, už Natálka mohla být s rodiči taky. 

Video
Video se připravuje ...

Zpěvák Bohuš Matuš (46) o tom, jak s ním otěhotněla Lucinka (17): Snažili jsme se během karantény! Petr Macek, Lukáš Červený

Kvůli miminku musela Lucie na čas přerušit studium střední školy. „Školu mám stopnutou, a až miminko trochu povyroste, dodělám si ji dálkově. Jinak by to nešlo,“ prozradila po porodu Expresu

Klidně deset dětí!

A i když se z ní stala matka ještě před osmnáctými narozeninami, díte si prý přála celé roky. „Přála bych si klidně deset dětí,“ netajila se tehdy. 

Není proto divu, že manželé čas od času dostávají otázku, zda snad už další přírůstky neplánují... A Lucie teď na svém instagramu odpověděla: „Určitě, ale nejdřív mám v plánu dálkové studium,“ přiznala s tím, že se do školy zatím stále nevrátila. Roli maminky si totiž mladá dívka velmi užívá. 

Video
Video se připravuje ...

Bohuš Matuš s vytetovanými vlasy: Dál musí nosit šátek! Kateřina Štíchová, Lukáš Červený

Fotogalerie
131 fotografií