Herečka Nela Boudová měla včera obrovské štěstí v neštěstí, svým fanouškům popsala událost, která se jí přihodila při jízdě autem. „Včera jsem zažila osudovost. Jela jsem po cvičení domů, najednou slyším hluk, skřípání kol a přede mnou SUV, které přejelo přes betonovou dělicí plochu z protisměru. Všechno se zpomalilo jak ve filmu a já věděla, že nic neudělám, že nemám ani čas pohnout rukou na volantu, jak to bylo zároveň rychlé. Přejel přede mnou, vedle mě dostal hodiny, naštěstí v tu chvíli vedle mě nikdo nejel.  Pak mu zřejmě praskly gumy a zůstal po několika otočkách, tak 100 m za mnou,“ popsala Boudová chvíle, které jsou noční můrou snad každého, kdo někdy usedl za volant.

„Nevím, zda mu selhalo auto, usnul, dostal infarkt nebo byl na mol. Stačilo, abych jela o maličko rychleji a byla jsem v něm. Dělily nás vteřiny. Musela jsem jet dál, protože za mnou stálo najednou mnoho aut, tak nevím, jak dopadl. Já jsem pak zastavila, samozřejmě jsem byla v šoku,“ prozradila, že vlastně vůbec přesně neví, co se stalo.

Nebezpečná situace ji ovšem donutila zamyslet se nad svým životem. „Kladla jsem si otázku, jestli kdybych v tuhle chvíli zemřela, měla bych pocit, že to stálo za to… jednak jsem cítila, že jsem tady neudělala všechno to, co jsem chtěla, a taky jsem si uvědomila, že je stále ještě dost věcí, které nedělám a chtěla bych, a hlavně, že chci ještě víc lehkosti do svého života a víc vídat lidi, na které “nemám čas“,“ prozradila s tím, že se rozhodla říkat svým milovaným častěji, že je miluje, a všem připomněla, že každý člověk je na světě jen vymezený čas, proto je dobré říkat některé věci klidně každý den.

Video
délka: 01:07.16
Video se připravuje ...

Nela Boudová a Jan Tuna v 7 pádech Honzy Dědka: Jak se dali dohromady? FTV Prima

Fotogalerie
45 fotografií