Noblesní UniCredit party je již tradiční součástí Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary. Dámy sem vynášejí drahé róby od věhlasných návrhářů, pánové zase stylové obleky šité na míru. Po pár drincích ale noblesa odchází stranou!

Některé dámy se v pozdějších hodinách nezdráhají odhodit nepohodlné podpatky a po Varech se pohybují bosy. Takovou taktiku zvolila například Nela Boudová (54), o které se ví, že se s tím moc nepáře.

Následovala ji i manželka herce Karla Heřmánka ml. (33), herečka Nikol Kouklová (32). Ta svá špinavá chodidla dokonce vystavila na červeném koberci a nechala se s nimi zvěčnit!

Lodičky, ve kterých návštěvnice dorazily, nicméně zpravidla nebývají žádné levné kousky. A tak nebylo výjimkou, že se najednou boty objevily například na stole vedle drinku. Nositelka je zkrátka musela mít stále na očích, aby se jim nic nestalo! Neexistuje, že by svůj poklad jen tak pohodila u krajnice...

Některé krásky se dostaly dokonce do bodu, kdy se bez pomoci nedokázaly ani postavit. Noblesa a alkohol zkrátka dohromady moc nejdou! Na to, jak kdo vypadal, se podívejte do naší galerie.

Video
délka: 03:04.00
Video patří k placenému obsahu Blesku
Odemknout video

Al Bano Pavlína Horáková

Fotogalerie
115 fotografií