Agáta Hanychová poměrně pečlivě o lásce s Jaromírem Soukupem informuje prostřednictvím sociálních sítí. Z jejích nejnovějších příspěvků je jasné, že výletem do Španělska jejich láska neskončila, ba naopak. Podle všeho to vypadá, že zamilovaný pár si užívá nejen lásku, ale i moře srandy.

Tomu by napovídal fakt, že na instagramu se Agáta pochlubila snímkem svazku jarní cibulky. „Dneska ta nejlepší kytka,“ napsala modelka ke snímku a nezapomněla Soukupa i označit, aby nebylo pochyb, od koho tuto vskutku netradiční květinu dostala.

Zamilovaná dvojice pak vyrazila na romantickou jízdu na šlapadlech, kde si také pořídili několik snímků a video, ze kterých je znát, že společně trávené chvíle si skutečně velmi užívají.

Po jízdě na šlapadlech Agátě i Jaromírovi zřejmě vyhládlo, modelka se totiž pochlubila i snímkem společné večeře. Poněkud překvapivě ovšem nedošlo na luxusní pokrmy, ale na utopence. „Kytkou to začalo a večer se nese ve stylu,“ napsala k fotkám tradiční české hospodské delikatesy a opět nezapomněla označit Jaromíra, aby nebylo pochyb, s kým si tak hoduje.

Video
délka: 03:07.36
Video se připravuje ...

Agáta otevřeně o penězích: Kvůli Prachařovi »vyždímala« účet! A nedostává ani alimenty Markéta Reinischová

Fotogalerie
58 fotografií