Jaromír Soukup v těchto dnes hostí svou novou přítelkyni Agátu Hanychovou ve svém přepychovém sídle ve španělské Marbelle, kde si užívají nejenom slunce a moře. Modelka se například pochlubila videem, kterak vyrazila na nákupy. Nová kabelka jí očividně udělala ohromnou radost, protože se s ní hned vyfotila a pochlubila fanouškům.

Svým sledujícím navíc z pláže i odpovídala na jejich zvídavé otázky. „Kdy bude miminko?“ zněl jeden  z dotazů. „Dvojčata,“ odpověděla Agáta a přidala hned několik emotikonů plačících smíchy. „Aguško, ať si každý říká, co chce, hodíte se k sobě a zasloužíš si být už šťastná,“ tento vzkaz Agátu potěšil, protože ho nejen zveřejnila, ale dokonce odpověděla, že si myslí to samé.

Z Agátiných příspěvků je jasné, že si s Jaromírem společně strávené dny užívají skoro jako puberťáci. Hodně spolu jezdí na skútru a zřejmě se na něm nebrání ani něžnostem, jak naznačuje jeden ze snímků, které sdílela společně s otázkami od svých fanoušků. Hodně času evidentně tráví také na pláži. Na dotaz „Jak se dnes máš?“ odpověděla totiž Agáta snímkem svých do čokoládova opálených stehen a sklenky vína v ruce. „Není to nejhorší,“ napsala a přiložila emotikon, který značí, že se cítí obklopena láskou, a to je něco, co zbožňuje nejen Agáta, ale snad každá žena na světě.

Video: Agáta otevřeně o penězích: Kvůli Prachařovi »vyždímala« účet! A nedostává ani alimenty

Video
délka: 03:07.36
Video se připravuje ...

Agáta otevřeně o penězích: Kvůli Prachařovi »vyždímala« účet! A nedostává ani alimenty Markéta Reinischová

Fotogalerie
42 fotografií