První díl seriálu Dobré ráno, Brno byl úspěšný. ČT ho odvysílala po 22. hodině a i tak ho sledovalo 449 tisíc diváků. V hlavní roli se představili Jan Kolařík a Zuzana Zlatohlávková, která dosud měla spíš jen menší role. 

Z televize ji diváci znají ze seriálu Redakce (kde hrála asistentku Veroniku ještě pod dívčím příjmením Onufráková) či filmu František je děvkař. Když pak přišla doba covidu, stejně jako jiní herci i Zlatohlávková se musela na chvíli poohlédnout po jiné profesi. 

Uklízela jsem například dům v Řevnicích, vůbec se za to nestydím. Byla jsem placená lépe než v divadle. Také jsem od majitelů dostala nějaké oblečení pro děti a plody ze zahrady a vlastně to byl pro mě sport zadarmo,“ přiznala v rozhovoru pro iDnes.cz herečka. Ta sportem žije, ostatně sedm let se vrcholově věnovala tenisu. 

Šla jsem si vlastně zasportovat, dostala jsem tři stovky na hodinu a byla jsem pánem svého času. Z Radotína do Řevnic jsem jezdila na kole na koloběžce. Jako ponížení jsem to absolutně nebrala,“ dodala Zuzana.

Neštítí se žádné práce a neustále myslí na zadní vrátka. Kdyby nechodily nabídky na role, ať už filmové či divadelní, chtěla by trénovat tenis, jak sama říká, za lidové ceny. 

Video
Video se připravuje ...

Seroš X: Dobré ráno, Brno! Reflex.cz

Fotogalerie
13 fotografií