První díl seriálu Dobré ráno, Brno byl úspěšný. ČT ho odvysílala po 22. hodině a i tak ho sledovalo 449 tisíc diváků. V hlavní roli se představili Jan Kolařík a Zuzana Zlatohlávková, která dosud měla spíš jen menší role. 

Z televize ji diváci znají ze seriálu Redakce (kde hrála asistentku Veroniku ještě pod dívčím příjmením Onufráková) či filmu František je děvkař. Když pak přišla doba covidu, stejně jako jiní herci i Zlatohlávková se musela na chvíli poohlédnout po jiné profesi. 

Uklízela jsem například dům v Řevnicích, vůbec se za to nestydím. Byla jsem placená lépe než v divadle. Také jsem od majitelů dostala nějaké oblečení pro děti a plody ze zahrady a vlastně to byl pro mě sport zadarmo,“ přiznala v rozhovoru pro iDnes.cz herečka. Ta sportem žije, ostatně sedm let se vrcholově věnovala tenisu. 

Šla jsem si vlastně zasportovat, dostala jsem tři stovky na hodinu a byla jsem pánem svého času. Z Radotína do Řevnic jsem jezdila na kole na koloběžce. Jako ponížení jsem to absolutně nebrala,“ dodala Zuzana.

Neštítí se žádné práce a neustále myslí na zadní vrátka. Kdyby nechodily nabídky na role, ať už filmové či divadelní, chtěla by trénovat tenis, jak sama říká, za lidové ceny. 

Video
délka: 05:18.24
Video se připravuje ...

Seroš X: Dobré ráno, Brno! Reflex.cz

Fotogalerie
13 fotografií