U nových projektů je běžné, že se několik dílů natočí takzvaně do zdi a nikdy se nepoužijí. Jde o to, aby se lidé před kamerou sehráli nejen spolu , ale i se studiem. „My také začali točit do zdi, ale když jsme se na to podívali, tak jsme přišli na to, že je to natolik dobré, že je z toho první díl,“ prohlásil na včerejším setkání s novináři Soukup.

První kritik

S Agátou už ale schytali i kritiku – od Veroniky Žilkové (60). „Pustila jsem mámě první díl a ta se do mě pustila, že bych si měla koupit učebnici spisovné češtiny!“ prozradila modelka. „Já kritiku nesu celkem dobře a od lidí, jako je paní Žilková, se rád něčemu přiučím,“ konstatoval smířlivě její potenciální zeťák. Na přímý dotaz, co bude s pořadem, když s Agátou už nebudou tvořit pár, odpověděl ředitel televize s odzbrojující upřímností: „Tak žádný pořad nebude!“

Video
délka: 06:05.00
Video se připravuje ...

Agáta Jaromíra Soukupa: Vysílat budeme, dokud budeme spolu!  David Turek, Elmer Carvalho

Na svůj účet

Očividně byl v dobrém rozmaru, téměř hodinu dokázal bavit všechny přítomné novináře. „Na náš pořad dohlíží programový ředitel, který může některé věci zakázat. Jediný, kdo ho může přehlasovat, je ředitel televize,“ vtipkoval Soukup na svůj účet.

O Blesku a rozchodech

Hned první díl ukáže, že je Jaromír Soukup pečlivým a pravidelným čtenářem našeho listu. „Hned v prvním díle rozebereme titulní stranu Blesku. Budeme se bavit o paní Tomicové a paní Vignerové a o tom, co se jim stalo,“ sdělil na tiskovce ředitel televize.

Video
délka: 07:03.62
Video se připravuje ...

Agáta Hanychová David Turek, Elmer Carvalho

Fotogalerie
101 fotografií