Neděle 28. května 2023
Svátek slaví Vilém, zítra Maxmilián
Jasno 22°C

Věnce na přání pro Zagorovou (†75) a dojemné vzkazy celebrit: Kdo porušil Margitovy pokyny?!

/
 • Na věncích stály dojemné vzkazy.
  1. září 2022 ● 05:00

  V úterý se na pražském Starém Městě loučili nejbližší s devítinásobnou Slavicí Hankou Zagorovou (†75). Řada z nich přinesla zpěvačce na poslední cestu nádherné květiny. Jaké vzkazy se na věncích objevily a kdo je věnoval?

 • 1.

  Helena Vondráčková

  Helena Vondráčková (75) se ze zdravotních důvodů z účasti na posledním rozloučení omluvila. Poslala alespoň věnec přesně dle přání vdovce, lila a růžové gerbery. „Z dnešní zádušní mše jsem se Štefanu Margitovi ze zdravotních důvodů omluvila. Budu ale na dálku s ním i s Hankou, kterou jsem měla moc ráda a do posledních dnů před jejím nečekaným odchodem jsme byly v kontaktu. Podporovala jsem ji v boji s jejími zdravotními problémy a věřila jsem, že je překoná. S jejím odchodem se těžko smiřuji a bolí to.“

   

   

 • 2.

  Televize Nova

  Vdovec vydal jasné pokyny, jak by květiny od hostů měly vypadat: květiny a věnce, které si hosté budou objednávat, by měly být z růží nebo gerber. Ale ne rudé, kterými Štefan Hanku tak rád obdarovával, ale ve světlých barvách – bílé, žluté nebo světle růžové. A pak je tady velmi jasný pokyn: žádný věnec nemá být větší než ten jeho! Televize Nova nicméně šla vlastní cestou... Na věnec nechala dát rudé růže a bílé lilie. 

   

 • 3.

  Janis Sidovský a Pavel Vítek

  Janis Sidovský (54) a Pavel Vítek (59) přání Margity následovali. Jejich kytice měla barvu lila. 

   

 • 4.

  Lucie Borhyová

  „Haničko, navždy budeš v našich srdcích,“ stálo na vzkazu na mašli u květin, které Zagorové věnovala Lucie Borhyová (44). 

 • 5.

  Katka Žbirková

  „Haničko, dej tam Mekymu za mě pusu,“ žádala vdova po Mekym Žbirkovi (†69) Kateřina (55).

 • 6.

  Barbora a Pavel Šporclovi

  Herečka Barbora Šporclová (51), za svobodna Kodetová, a houslista Pavel Šporcl (49) vsadili na jednoduchost.

 • 7.

  Galerie

  Na všechny fotografie se podívejte do naší galerie. 

   

  Video
  délka: 00:17.48
  Video se připravuje ...

  Karel Vágner se na rozloučení se Zagorovou zhroutil: Jsem úplně v háji David Turek, Elmer Carvalho

  Fotogalerie
  305 fotografií

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 10

Rooza: Jj, taky jsem si všimla s tím Jandou, fakt děs 🙄🙈👎. Prostě Buran.

(01. 09. 2022 23:46)

uschi: To je o Bohdalce známé, že vy to nevíte, je váš problém. A jako herečku ji mám oblíbenou, evidentně jste vůbec nepochopila co jsem napsala. Právě, že já takovou povahu nemám, ale chtěla bych jí, takovým lidem se žije mnohem jednodušeji a lehčeji. O mně víte velký nic, ale soudíte mě a napíšete takovej blábol, vy úctyhodnej věku

(01. 09. 2022 16:34)

EconEcon: Tak ono se to dnes už tak "nenosí" šlajfka, černé sako...Podívejte se např. Borhyová, ta šla ve spartakiádním tryčku - aby zdůraznila své "přednosti"...

(01. 09. 2022 15:41)

begonie: Všimla jsem si na fotografiích, že Patrasová se Slováčkem měli kytici z rudých růží ačkoliv si to Margita nepřál...... Jako ale mnohem větší přešlap bylo to, že Dalibor Janda přijel do kostela pozdě a jako jediný absolutně nevhodně oblečený - v riflích.. To fakt nemá kouska slušnosti v těle a černé kalhoty??????

(01. 09. 2022 14:02)

neznalek88: To, že závidíte je evidentní. Nicméně, tak nějak tuším, že vy toto pokládáte za elixír mládí a též, jak popisujete JB se spíše chováte vy. Už jen z toho důvodu, že si dovolíte k ženě úctyhodného věku a které také, co se filmu, divadla, scének, estrád atd. nikdo nesahá po kotníky. Ale vy jí tu bez mrknutí pokydáte bahnem.

(01. 09. 2022 11:36)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
Video se připravuje ...
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy