Pondělí 22. července 2024
Svátek slaví Magdaléna, zítra Libor
Oblačno, bouřka 27°C

České celebrity vedly děti do školy: Řev u Vémolů a cíťa Klus!

/
 • Jak si užily první školní den děti našich celebrit?
  1. září 2022 ● 12:55

  Hurá, škola volá! Nejenom prvňáčky usadili slavní do školních lavic základní školy, ale zamířilo se i do mateřských školek.. a na konzervatoř. Jak si svůj první školní den užily ratolesti některých našich celebrit? Jak se zdá, daleko větší trauma mají z nové životní etapy svých miláčků spíše rodiče nežli samotné potomstvo!

 • 1.

  Bára Kodetová a Pavel Šporcl, herečka a houslista

  Známá herečka Bára Kodetová (51) s manželem, známým houslistou Pavlem Šporclem (49), vedli do školy svou pubertální dcerku. „Trocha napětí a rozechvění před Pražskou konzervatoří. Violetta Šporclová - obor housle,“ napsali ke společnému snímku pořízenému před školou, kam oba partneři chodili - byť každý na jiný obor.

 • 2.

  Jana Doleželová, modelka a lékárnice

  „1.září - jdeme do školky. A už je z ní předškolák,“ žasla „nejkrásnější lékárnice“, bývalá Misska Jana Doleželová (41) u společného selfíčka s dcerkou Veronikou.

 • 3.

  Michaela Nosková, zpěvačka

  „A je to tu. 2 stupeň - fyzika. Konec mého klidu. Už chybí jen chemie,“ bojí se dopředu zpěvačka Míša Nosková(39), jejíž dcerka Eliška začíná solidně dorůstat svou maminku. A v půvabu si také nemají vzájemně co vyčítat... „Už je to prostě velká holka. Za pár dnů 12 let. Love you, krásko,“ vzkázala dceři skrze sociální sítě.

 • 4.

  Jitka Boho, modelka

  „Dneškem začíná Rosi další etapa života. A mně vlastně taky,“ svěřila se v instastories modelka Jitka Boho (30). „Tak já jdu pomalu chystat snídani a sváču... a všem ostatním držím palečky, ať se daří.“ Malá Rosálie totiž nastupuje do první třídy - a jak je vidět, náramně se na to těší. Do školy spěchala tak rychle, že jí těhotná maminka sotva stačila...

 • 5.

  Petra Svoboda, moderátorka

  Také moderátorka Petra Svoboda (40) má doma malého (před)školáčka - syn Edík totiž v září nastoupil do školky. Nestárnoucí kráska však předem vyjádřila své obavy. „Edík je na nás s manželem mnohem víc navázaný než dcera Ráchelka, které je 10 let. Ta když šla poprvé do školky, řekla: ,Ahoj, mami!‘ A tím to skončilo,“ posteskla si pro magazín Lifee.cz.

 • 6.

  Renáta Czadernová, moderátorka

  I moderátorka Renáta Czadernová (37) vede své holčičky první den do školky. Nemá to ale úplně jednoduché. Nejprve vyprovodí společně s Kájou Adélku, která chodí do blízké školky v Drahelčicích, pak jede s mladší Karolínkou na Barrandov. „Samozřejmě jsme chtěli, aby holky chodily spolu. To se nám ale nepodařilo a nepodaří. Adélka půjde příští rok do školy, tak spolu pak časem budou holky chodit až tam. Řešíme problémy jako řada jiných rodičů, kdy je víc zájemců do školky než míst. Mladší dcerku nám do místní školky nevzali. Museli jsme tedy Káje vybrat školku soukromou. Čeká nás každodenní dojíždění, ale co se dá dělat,“ posteskla si moderátorka s tím, že se holky po měsíční izolaci, kterou teď o prázdninách díky neštovicím měly, už školky nemohou dočkat.

 • 7.

  Laďka Něrgešová, moderátorka

  „Tak ode dneška už DVA školáci. Uff. Tak pravou!“ přála by si moderátorka Laďka Něrgešová (46), maminka syna Adama a dcery Medy. „...a ano. Víno mám,“ dodala v narážce na známý stereotyp matky, co klidní nervy skleničkou alkoholu.

 • 8.

  Lukáš Hejlík, herec

  Herec a autor úspěšné Gastromapy Lukáš Hejlík (42) společně s manželkou Veronikou hlásil odchod synka Vojty do školy prakticky ihned, co za ním zapadly dveře. „Je tam! První školní den,“ jásal. „Fotka asi ukazuje, kdo byl v noci víc nervózní (a ráno oteklej). Ale Vojta byl fakt v klidu. Předali jsme ho průvodcům, ani nás nepozdravil na rozloučenou. My na jednu stranu hysteričtí rodiče, na druhou stranu jsme strašně rádi, že se nám podařilo dostat Vojtu na školu, která je otevřená, živá, chodí hodně ven, fungují spolu. Jako vidět je se vítat a vroucně objímat starší školáky se slovy 'ty jsi mi tak chyběla', to bylo fakt krásný. Jestli se i náš chlapec bude takhle těšit na svý spolužáky, jestli ho bude škola hlavně bavit, tak jsme nejšťastnější. Vlastně jsme takovou školu hledali, kde bude super klima, kde se budou budovat pěkný vztahy.“

 • 9.

  Míša Tomešová, herečka a zpěvačka

  Herečka a zpěvačka Michaela Tomešová (31) se na sociální síti pochlubila svým malým předškoláčkem Kristiánem. „Za rok touhle dobou to vořvu. Všem školákům i školkáčkům krásný, naplněný školní rok přeji. A nám rodičům spoustu laskavosti a trpělivosti,“ napsala na instagram ke snímku, na němž je vidět, že má doma už velkého kluka. Kromě něj má se svým manželem, taktéž hercem a zpěvákem Romanem Tomešem (34), ještě mladšího synka Jonáše.

 • 10.

  Marta Jandová, zpěvačka

  „A hurá do školy. Milí kamarádi, rodiče, prarodiče, tety, strejdové, sousedi… Držte se. Hlavu vzhůru. Už jen 10 měsíců a budou zase prázdniny,“ utěšovala s humorem sobě vlastním ostatní rodiče zpěvačka Marta Jandová (48), a sdílela rozkošnou fotku své dcerky Marušky, na níž umně pomocí balonků zakryla dceřinu tvář. Obličej své ratolesti totiž na internetu nezveřejňuje.

 • 11.

  Tomáš Klus, zpěvák

  Dvě ze tří dětí zpěváka Tomáše Kluse (36) a jeho manželky Tamary (34) míří do školy. „Zářivý start všem hvězdám našich životů přejem,“ napsal na instagram známý hudebník a sdílel snímek dcerky Josefíny a synka Alfréda, kteří pózují skoro jako dospělí. „Kde jsou ty miminka?“ povzdechnul si Klus nostalgicky.

 • 12.

  Michael Foret, zpěvák

  „Dnes mi 'puklo' srdce. Dokonce 2x,“ svěřil se zpěvák Michael Foret (35), známý z 2. ročníku hudební soutěže Česko hledá SuperStar v roce 2005. Do školy odvedl rovnou dva své potomky. „Ať žije ŽIVOT!!“ dodal však optimisticky.

 • 13.

  Marika Šoposká, herečka

  Hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 Marika Šoposká (32) se podělila se svými followery o vtipnou rozpravu se svým synkem Benediktem. Sdílela snímek, na němž je Ben velice roztomilý, s popiskem: „Tenhle chlapeček se včera rozčiloval, že škola jako 'bleeee' a 'vopruz!. Já s klidem: 'Hele, Bene, školní docházka je povinná, takže smůla.' A z pokojíčku se ozvalo: 'Zas*aná Marie Terezie!'“ bavila se herečka. Její synek si tedy podle všeho moc dobře zapamatoval, komu může vděčit za povinnost studia na základní škole... „Tak evidentně se tam něco naučil, jak sprostý slova, tak něco málo z historie,“ smála se Šoposká.

 • 14.

  Kateřina Mátlová, zpěvačka

  „Den D. Dojatá, přecitlivělá, hrdá, milující. První den preschool,“ uvedla zpěvačka Kateřina Mátlová (43). Preschool jsou v podstatě soukromé jesličky, kam chodí její maličká dcerka. „Karolínce je rok a půl ( a něco málo). Na svůj věk velmi napřed, miluje společnost, komunikativní, nebojácná a chodí na nočníček. Chodíme již na hudební výchovu, dětské cvičení a plavání - a nyní 2 dny v týdnu preschool. Děkuji za tyto možnosti.“

 • 15.

  Iveta Lutovská, moderátorka

  „Moje třeťanda!“ zhrozila se prvního září nad svou dcerkou moderátorka a někdejší Misska Iveta Lutovská (39). Jak sama uvedla, malá Anetka „měla ráno ten nejmilejší doprovod“ - společně s maminkou ji totiž vyprovázel do školy bratr Matýsek.

 • 16.

  Lenka Vémolová, bývalá Playmate

  Lenka Ceterová (33), po svatbě s MMA zápasníkem Karlem Vémolou (37) paní Vémolová, měla dnes „výjimečný den“. Svou dcerku Lilinku totiž poprvé odvedla do školky. „Doprovázeli jsme ji i s Rockym, bylo nás slyšet až k sousedům. Sourozenci se neuměli rozloučit, Lilinka začala plakat, ale nakonec, když uviděla dětičky ve třídě, tak se začala usmívat a už si nás nevšímala. Přeji všem prvňáčkům (a je jedno, jestli jsou ve školce či škole) veselý a příjemný školní rok.“

 • 17.

  Monika Absolonová, zpěvačka

  "1. září… Táda je školák. A Matoušek už ve druhé třídě ve školce v Želvičkách. Ať jste lásky moje šťastné. A to přeju i vašim dětem," napsala na instagram zpěvačka Monika Absolonová (45). Spolu s ní šla vyprovodit Tadeáška do školy i její maminka Blanka s partnerem.

 • 18.

  Galerie

  Na všechny snímky celebritních (před)školáčků se můžete podívat do naší galerie...

  Video
  Video se připravuje ...

  manželé Rosičtí měli předloni doma prvňáčka: „Snad mu vydrží nadšení,“ doufala máma Radka Kisa Císařová

  Fotogalerie
  31 fotografií

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 10

milan jakubek: Promiňte ale oni vemolovi jsou nějaké celebrity no jestli jo tak kde to proboha žijeme kromě silikonových prsů je co tahle osoba ještě nevím o ničem takovém takže proč celebrita

(02. 09. 2022 10:13)

mopsamanda: Taky jsem to nejprve nechápala, ale pak jsem pochopila, že to stvoření co vypadá jako chlapeček je holčička, má naušničky. No chudák se moc nepovedla. A kdo vypadá stejně strašně jak maminka je malá Nosková. To je přesná ošklivá kopie své matky. Celkově ten článek je dost trapnej.

(02. 09. 2022 00:16)

verka1: Vzdělání, učit se a učit se 👍

(01. 09. 2022 15:06)

ahojky: ...a malá Klusová si v té obří papírovce nese svačinu? Kouká jí z ní rohlík

(01. 09. 2022 14:43)

ahojky: y1xcvbnm...To dítě si teprve samo časem rozhodne, co vlastně má mezi nohama. Je to přeci osobnost a ta se nesmí potlačovat.

(01. 09. 2022 14:38)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud

Dnešní horoskopy