Eva si druhé mateřství neskutečně užívá, i když se chtě nechtě musela pustit do rýpalů, kterým jméno novorozence Tristan William přišlo nevhodné. 

„Jeden z nejodvážnějších rytířů kulatého stolu Tristan a největší z dramatiků William, to jsou jména, která nosí náš syn a já věřím, že mu dají silný základ. Cítím se nádherně, úžasně, božsky. Ale o tom až jindy. Každopádně jsem nějakou dobu teď nebyla pořádně na těch internetech, takže jsem se nedostala k tomu jakou debatu u některých lidí Tristanovo jméno vyvolalo. Tak bych jen chtěla říct, že to vyvolalo i u Nathana a za celých 5 let se mu nikdo nikdy nesmál,“ obhájila netradiční jméno Burešová

„Já totiž neznám žádné lidi, kteří by se někomu smáli za jméno. To většinou totiž dělají jen dospěláci na internetu. Dospěláci na internetových diskuzích smějící se miminkům za jejich jméno. Nejvíc. Další z věcí co mě k tomu napadá je, že raději Tristan William než 60 letý Mirek, který řeší na internetu jméno cizího dítěte,“ dodala se smíchem herečka. 

Video
délka: 04:18.12
Video se připravuje ...

Těhotná Eva Burešová už zná pohlaví miminka! Ale jméno je problém Markéta Reinischová, Elmer Carvalho

Ta už je víc jak týden s malým doma a stále se nemůže miminka nabažit. Rodinka o víkendu zvládla i první výlet. 

Tak mám za sebou první smečkovej výlet. Skoro dvě hodiny v autě s dítětem lásky číslo jedna a dítětem lásky číslo dvě, plus slečna Nairobi. Vše jsme zvládli na jedničku. Všichni celou dobu spali. Což je překvapením. Já nespala. Já si užívala cestu a pořád jsem se tak usmívala, protože mi bylo celou dobu strašně krásně. Pořád mi je strašně krásně,“ pochlubila se seriálová kráska. Slečna Nairobi je jejich nový pejsek. 

Fotogalerie
47 fotografií