Olga Menzelová po boku Miroslava Bárty jen kvete a zdá se, že našli společnou řeč, i co se týká volného času o prázdninách. „Přes léto jsme v Čechách a po dlouhé době si to moc užíváme. Před tím mě Mirek s sebou vzal na egyptologickou konferenci do Granady, to bylo taky moc fajn,“ prozradila vdova po legendárním režisérovi.

„Díky Mirkovi jsem se dozvěděla o starém Egyptě spoustu věcí, které laická veřejnost neví. Je to šíleně zajímavá profese, milují to i naše děti. Často na archeologické lokality do Egypta také jezdíme. Mirek si to přeje, abychom byli s ním,“ prozradila Menzelová pro Super.cz.

Svůj vztah s Bártou si nemůže Menzelová vynachválit. Kromě egyptologie se totiž věnuje i teoriím o vývojových fázích, kolapsu a regeneraci civilizací. A vzhledem k tomu, že jde o jeho dlouhodobý zájem, dá se říci, že jejich rodina je na problémy současného světa dobře připravena, nezaskočí je ani blackout. „Je jen otázka času, kdy se to stane, my jsme připraveni a víme, co mít doma,“ prozradila Olga. Je tak jasné, že v Bártovi našla muže, který je jí oporou ve všech směrech.

Video
Video se připravuje ...

Olga Menzelová: Bojím se, že mě Jirka bude chodit strašit a praští mě přes ruce! Luboš Procházka

Fotogalerie
57 fotografií