Svatba jedné z dcer Jany Bobošíkové Pavly byla přehlídkou luxusu, kde pro přešlapy a trapné okamžiky nebylo místo. Jak majitelka agentury Boutique Weddings Světlana Uldrichová napsala, svatbu v trojském zámečku v Praze připravovala rok.  

„Produkčně letošní nejnáročnější svatba. Během 24 hodin budu řídit 25 firem, pětičlenný koordinátorský tým a sedmdesátičlenný tým externích pracovníků. Nainstalujeme 370 židlí, máme obrovskou lounge v konírně, která se musí kompletně přestavit, máme v souběhu dvě místa obřadu. Svatba se koná ve třech prostorách – zahradě, Císařském sále a konírně. Na svatbě je 120 hostů z celého světa,“ pochlubila se koordinátorka. 

Na jejích stránkách se píše, že organizují svatby i s rozpočtem 2 000 000 Kč. Agentura totiž zajišťuje úplně všechno a přípravy zaberou třeba i rok. Catering, cukráře, fotografa, floristu, grafika, hudbu... 

Video
Video se připravuje ...

Svatba Pavly Bobošíkové: Luxus jako ve Versailles! Instagram/Svatební agentura Boutique Weddings

Svatební plánování je naprosto zásadní. Někdy přípravami strávíme i rok a půl. Musíme vše promyslet do nejmenších detailů, předvídat každý zádrhel, zkrátka mít vše pod kontrolou. Na svatbě pak postupujeme podle odsouhlaseného plánu a vše běží, jak má. V rámci plánování od nás můžete čekat tyto kroky:

1 Spolu s vámi vybereme LOKALITU a DODAVATELE

2 Vytvoříme koncept svatby a harmonogram dne

3 Navrhneme design a sladíme styling svatebčanů

4 Naplánujeme schůzky s jednotlivými dodavateli

5 Zajistíme ochutnávky a degustace

6 Vytvoříme osobní svatební web

7 Navštívíme s vámi svatební salony

8 Zařídíme zkoušku účesu a make-upu

9 Řešíme veškerou administrativu a doklady

10 Vytvoříme položkový rozpočet a rozpis plateb

Podle desítek krátkých videí, která zveřejnila agentura nebo sama nevěsta a její hosté, je zřejmé, že tady se částka vyšplhala hodně vysoko. 

Jen sedmipatrový dort vytvářela cukrářka Pavlína Loučková týden! „Tohle je mistrovský kus v její kariéře,“ tvrdí Světlana. Na svatbě hrál smyčcový kvartet a zpívala zpěvačka, kvůli dešti se na poslední chvíli přesouvaly světelné pergoly dovnitř, původně měly být venku. Došlo i na český zvyk, a to rozbíjení talíře, jinak převládaly židovské tradice, protože ženich Martin Krátký Katz je Žid. 

Svatební šaty, které se jmenují Julie, měla nevěsta ze salonu Le Monika sídlící v Hradci Králové. Sněhobílá róba na špagetová ramínka měla jedno rameno bohatě zdobené květinovou aplikací a sukně byla posetá perličkami. 

Fotogalerie
61 fotografií