Středa 22. března 2023
Svátek slaví Leona, zítra Ivona
Oblačno 13°C

Divočina po svatbě Karlose a Lely: Koncert Rytmuse, Tofi s padající přítelkyní na mole a silikony v akci!

/
 • Mejdan po svatbě Karlose a Lely
  29. července 2022 ● 15:15

  Nejenom svatba století, ale mejdan století! Karlos Vémola (33) dokázal za tři dny uspořádat nemožné, ale všichni se bavili na maximum. Afterparty odstartoval minikoncert slovenského rapera Patrika Vrbovského alias Rytmuse (45) a v divokém tempu pokračovala až do ranních hodin. 

 • 1.

  Vypadávající ňadra nevěsty

  Teprve po 21. hodině se nevěsta Lela Ceterová (33) svlékla z honosné svatební róby a oblékla si jiné bílé šaty. Sukně nad kolena a krajkový vršek na zapínání za krkem byly velmi sexy. Karlos na své manželce mohl oči nechat, a když se roztančila, tak i hosté. Její obří ňadra se totiž hned drala ven. 

  Ale nikomu to nevadilo, protože všichni tančili jak na tanečním maratonu. Lela poskakovala na písničky Rytmuse, zazpívala si se Sagvanem Tofim a posléze i s romskou kapelou. Hlavně hit Kde si včera bol Lela s Karlosem odzpívali sami. 

 • 2.

  Koncert Rytmuse

  Na přání ženicha na svatbě vystupoval slovenský raper Patrik Vrbovský (45). Sice přijel až po obřadu, přeci jenom cesta z Bratislavy do Prahy trvá déle, ale na hostině už byl. 

  Byla to netradiční hostina, protože mezi chody vystupovali různí zpěváci a mezi nimi i Rytmus. Ten po 21. hodině večerní odstartoval mejdan. Zpíval skoro půl hodiny a sklidil obrovský úspěch. 

  Po dozpívání se rozloučil s novomanželi a svým luxusním fárem odjel domů na Slovensko. „Jsem na to zvyklý, vždy jezdím na otočku. S Karlosem jsem byl už dlouho domluvený, ale jak se svatba přesouvala, tak jsem si nebyl jistý, když mi volal před týdnem. Podíval jsem se do diáře, měl jsem volno, tak jsem přijel,“ řekl Blesku raper. 

 • 3.

  Záplava konfekt Rudy z Ostravy

  Herec Michal Kavalčík (47) alias Ruda z Ostravy se na svatbě ujal role moderátora a stejně jako v Prostřenu si přinesl záplavu vystřelujících konfet. 

  Už jsem jich dost vystřelil, ale pořád jich v autě mám dost. Takže dneska to tady bude plné konfet,“ smál se Michal, který se pochlubil i svatebním darem. „Pro Karlose a Lelu mám mikrovlnku, opravdu umí všechno.“

  Mikrovlnka a konfety proslavily Kavalčíka v Prostřenu, a tak není důvod tyhle dvě věci zatracovat.

 • 4.

  Roztančený Dejdar

  Až na afterparty dorazil Martin Dejdar (57) s manželkou Danielou a synem Matějem. Herec se ale rychle zapojil do dovádění na parketě, z dovolené v Bulharsku přijel krásně opálený a odpočatý.

  Dejdarova ženy byla k nepoznání, protože si své vlnité vlasy vyžehlila dohladka. Ale i tenhle účes jí sekne. 

 • 5.

  Tofi na mole s přítelkyní

  Sagvan Tofi (57) opět předvedl, že mejdany jsou jeho silná stránka. I když to už odstartoval s Karlosem na lodi, kterou okolo 15. hodiny připluli k místu konání svatby, tak domů odcházel nad ránem mezi posledními. 

  Přes den mu sekundoval fotbalista Horst Siegl (53), ze kterého si Karlos vystřelil tím, že ho posadil ke stolu s cedulkou Slavie. Přitom Sigi je kovaný Sparťan. „Tady sedět nebudu,“ rozčiloval se naoko Horst, ale nakonec to vyřešil tím, že cedulku schoval. 

  Když začal mejdan, tak se k Sagimu připojila přítelkyně Alena s kamarádkami. Kdyby tušila, co nastane po fotce na mole, asi by si to rozmyslela. Sagvan jí chtěl shodit do vody, ale ustáli to oba. Tofi s Karlosem zpíval a tancoval jako o život. 

 • 6.

  Romská kapela

  O zábavu se na mejdanu postaral nejenom Rytmus, ale i romská kapela. Sotva se bouchlo do strun, tak se roztančily snad i židle. Jejich známé hity rozezpívaly i Karlose s Lelou, jejich rodiče a většinu hostů přikovaly na parket. 

  Společnou fotku s romskými muzikanty si udělal i přítel Lucie Bílé Radek Filipi. 

 • 7.

  Ohňostroje a ohně

  Ohnivé efekty už byly během obřadu v 16 hodin, ale ve světle tak nevynikly jako v noci. Doplnily totiž první svatební tanec Lely a Karlose, a pak došlo i na malý ohňostroj. 

  Fotogalerie
  146 fotografií

  Video
  délka: 00:31.92
  Video se připravuje ...

  Mejdan po svatbě Karlose a Lely Markéta Reinischová

  Video
  délka: 00:14.97
  Video se připravuje ...

  Mejdan po svatbě Karlose a Lely Markéta Reinischová

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 6

ahojky: bullshit...Dejdar je tam na fotkách, dorazil i s manželkou a synem. Měla jsem o něm jiné mínění. Moc ho nemusím, ale tady jsem zrovna jeho nečekala.

(29. 07. 2022 22:16)

Uživatel_5544505: Fejková svatba, fejkové kozy a toffifee v akci

(29. 07. 2022 22:08)

bullshit: Svatba století..... To je asi jakýsi Tofi, ne Dejdar. Ten by se k takové absurditě snad nesnížil.

(29. 07. 2022 19:57)

ahojky: No do pr..le, to je svoloč. Se divím tomu Dejdarovi, považovala jsem ho za normálního.

(29. 07. 2022 18:29)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
Video se připravuje ...
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy