Čtvrtek 25. dubna 2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto
Oblačno, déšť se sněhem 9°C

Bobošíková v slzách: Zemřela její životní láska, manžel Pavel (†58) podlehl těžké nemoci

Autor: šamol - 
17. března 2022
17:30

Bývalá moderátorka a politička Jana Bobošíková (57) na svém facebookovém účtu zveřejnila smutnou zprávu. Navěky ji opustil manžel Pavel. V manželství, ve kterém by letos oslavili 36. výročí, vychovali dvě dcery, Janu a Pavlu. Pavel Bobošík (†58) podnikal v oboru sklářství a pobočky firmy měl od Evropy po Čínu či Rusko.

„Odešla má životní láska. Kdo jste měli Pavla rádi, věnujte mu vzpomínku. Děkuji,“ uvádí Bobošíková na svém facebookovém účtu. Smuteční obřad se bude konat 22. 3. v Letenském zámečku od 13 hodin. Na parte stojí, že Pavel Bobošík odešel po dlouhé, těžké nemoci, se kterou statečně bojoval.

Bobošíkovi byli manželé od roku 1986, po třiceti letech soužití se opět vzali, a to v katedrále sv. Víta na Pražském hradě. Prodělali takzvanou konvalidaci, to znamená zplatnění civilního sňatku uzavřením nového, a to v kostele před příslušnou církevní autoritou. Svatbě ve svatovítské katedrále tenkrát sekundovaly i dvě dospělé dcery Bobošíkových - Pavla a Jana.

Manžel Pavel několik let pracoval v Rusku, kde byl manažerem sibiřského oligarchy, a dcery Bobošíkové žily za velkou louží. Dříve pro Blesk uvedla: „Manžel pracuje na Sibiři, dcera Jana je v Americe a Pavla v Kanadě, takže si opravdu nestěžuji, že bych neměla kam jet.“

Bobošíková je známá velkým počtem kandidatur do různých politických funkcí. Například v roce 2008 kandidovala za KSČM na prezidentku ČR, před samotnou volbou však kandidaturu stáhla.

Video  Expolitička Bobošíková zůstala sama! Opustila ji rodina i manžel.  - Markéta Reinischová, Lukáš Červený
Video se připravuje ...

Uživatel_5572312 ( 18. března 2022 17:31 )

Je to smutné, upřímnou soustrast a držte se.Sleduji pravidelně Vás pořád aby bylo jasno.Jen tak dál

1917 ( 18. března 2022 16:26 )

Je to smutné, upřímnou soustrat za každého člověka, ale další důkaz o tom, že ZA PRACHY SI ŽIVOT NEKOUPÍŠ. A do hrobu půjde každý nahý, tak jak se narodil!!!

Elssa ( 18. března 2022 11:35 )

pani Bobošíková je chytrá kultivovana hezká žena, držím ji palce, nového chlapa at ani nehledá, manžela nikdo nenahradí. Ať se jí daří a vše zvladne

ANO_travit_psy ( 18. března 2022 09:18 )

Tfuj, to myslíš vážně?

sekebo ( 17. března 2022 21:28 )

Dělat poradce manželce za Éčka - to bylo hoooodně po úroveň.

Zobrazit celou diskusi