Naposledy Paříž Pavlína navštívila právě před pěti lety, když jí došlo, že její 30 let trvající manželství s rockovou hvězdou Ricem Ocaskem (†75) je u konce. 

Byl to týden samoty a slz. Pronajala jsem si to nejromantičtější místečko na Ile St. Louis, seděla jsem v okně s výhledem na Seinu, poslouchala Edith Piaf a Jacquese Brela, a jen plakala. Myslím, že jsem doufala, že nějak najdu to já, které existovalo před mým manželem, ale už jsem ho nemohla najít. Místo toho jsem zjistila, že mě nebaví být samotná,“ rozepsala se na svém instagramu Pavlína Pořízková

Každý večer jsem se oblékla na večeři, šla dolů do kavárny nebo brasserie, seděla tam sama.“

VIDEO: Paulina je i ve svém věku neskutečně sexy. Navíc je velice vtipná

Video
délka: 02:41.28
Video se připravuje ...

Paulina je i ve svém věku neskutečně sexy. Navíc je velice vtipná Jan Jedlička, hudba: Kevin MacLeod

„Toužila jsem po obdivném mužském pohledu, ale nejblíž k flirtování se mnou měl nigerijský uprchlík, který mi řekl, že na svůj věk vypadám dobře a pak se mě pokusil okrást pod mostem,“ přiznala kráska s českými kořeny. 

To, co jsem před pěti lety v Paříži hledala, byl pozůstatek naděje. Doufám, že stále existuje důvod žít. Nemluvím o romantice ani o mužích, jen o naději, že život přede mnou má ještě slunné chvilky. Tenkrát jsem to za ten týden nenašla, ale po pěti nejtemnějších letech svého života jsem to v sobě našla. A tentokrát jsem si to vzala s sebou do Paříže,“ tvrdí Pavlína, která si odletěla na pár dní užívat Francie. 

Aréna hvězd – Největší koncertní bomba už v září 2022! Michal David, Monika Absolonová, Dalibor Janda a spousta dalších. Vstupenky si zajistíte ZDE!

Fotogalerie
40 fotografií