Když dům kupovali, byl plný haraburdí a nepořádku. „Trochu nám nedošlo, že jenom vyklízení toho obrovského baráku bude stát nesmysl. Střecha taky měla bejt podstatně levnější, ale musela se udělat. Původní majitelé tam v 90. letech dali betonový tašky, kterej ten dům tak zatížily, že by nám to časem spadlo na hlavu. Tipuju ve chvíli, kdy bych nastajlovala poslední polštář,“ přiznala s humorem na sociální síti herečka.

Po koronavirové pandemii a loňském tornádu na Moravě ale výrazně stouply ceny stavebnin. „To jsme si zas vymysleli hovadinu! V téhle době rekonstruovat 150 let starou vilu. To bylo samý… tohle bude stát tolik a tohle tolik. To dáme ne?! Dáme. A ono to všechno stojí 2x tolik!

VIDEO: Veronika Arichteva už manželovi konečně nesmrdí! A komu fandí ve StarDance?

Video
Video se připravuje ...

Veronika Arichteva už manželovi konečně nesmrdí! A komu fandí ve StarDance? Martin Balcar, Aleš Brunclík

To dáme ne?! No, nevím. Takže řešíme, co jde udělat jinak. Moc toho teda není. U něčeho musíme upustit z původního plánu a představy aspoň trochu, aby si to furt zachovalo ten náš první pocit z toho domu, ale nebudoval to ještě Luka. A něco prostě bude časem. Někdy. Snad,“ netají se omezenými prostředky Veronika.

Stavení je opravdu rozsáhlé, takže investice polyká finance jako dravá saň. „Já si nestěžuji, nebo možná trochu jo. Ani to nevzdávám. To není můj styl. Když se do něčeho zamiluju a pustím se do toho, tak to prostě dotáhnu, i kdybych už nikdy neměla jít do Zary. Ale řeknu vám, je to teda strašnej boj. Den za dnem řešíme, co s tím nádherným domem. Ale jedem a platíme dál. A až to jednou bude, tak to fakt bude!“ doufá hvězda První republiky.

Herečka ukázala i nákres, jak by jejich dům měl vypadat. K nemovitosti patří i zahrada se stromy, kde by rodina ráda odpočívala...

Fotogalerie
52 fotografií