Deník Aha! přinesl svědectví od českých turistů z hotelu, kde Slováčkovi chtěli utužit své manželství plné problémů a svůj vztah ozdravit. Ale bohužel se tak neděje...

Po nedávné oslavě 79. narozenin nejprve legendární muzikant vyrazil se svými dětmi do Turecka. Manželku, která v tu dobu stále rozdýchávala autonehodu před svým domem, kde to před Felixovými narozeninami napálila autem do betonové zábrany, nechal raději doma.

Po návratu z Turecka ale Felix udělal vstřícný krok. „Kamarádka Ivana Němečková nás pozvala do Tunisu, tak jsme se rozhodli letět,“ svěřil Aha! ještě před cestou Slováček. Co se ale na severu Afriky v následujících dnech semele, asi dokázal jen těžko domyslet. Zavřel ji na pokoji!

Hotel, kde jsou ubytováni, je samozřejmě plný Čechů. A ti se nestačili na začátku tohoto týdne divit. „Paní Patrasová dost pila a s panem Slováčkem se dostala do slovního střetu. Slyšel jsem, jak na něj byla agresivní,“ svěřil Aha! jeden z mladíků, který je zrovna s partou kamarádů v hotelu ubytovaný.

„Pan Slováček ji pak odvedl na pokoj a vrátil se do baru za svými kamarády. Vypadal dost naštvaně,“ dodal. Sám muzikant nám k dění v Tunisu napsal: „Dáda potřebuje klid, proto jsem ji sem vytáhl. A zvládnu ji, nebojte se.“ Co tím přesně myslel, není jasné.

Ve výpravě českých umělců je i herec Jiří Krampol (83). Ten si v Tunisku už před lety užil své s manželkou Hankou (†59). Ta během jejich dovolené v roce 2019 skončila s kolapsem organismu v nemocnici. Tehdy se ale objevily spekulace, že za hospitalizaci mohl Hančin alkoholismus.

Aréna hvězd – Největší koncertní bomba už v září 2022! Michal David, Monika Absolonová, Dalibor Janda a spousta dalších. Vstupenky si zajistíte ZDE!

 

VIDEO: Dáda Patrasová obvinila Gelemovou: Vtáhla Felixe do sekty!

Video
délka: 05:28.76
Video se připravuje ...

Dáda Patrasová obvinila Gelemovou: Vtáhla Felixe do sekty! Markéta Reinischová

Fotogalerie
54 fotografií