Monika Binias (49), která se ještě s příjmením Štiková proslavila coby panovačná »mama« Štika v rodinné reality show Štiky, má dceru Ornellu (29) a Charlotte (25). Smutné na tom všem ale je, že ani s jednou nemá hezký vztah a nemluví spolu. Naopak když má příležitost, do svých jediných potomků se zbytečně a nehezky naváží.

Jako například nedávno, když Charlotte přiznala, že hubne a nakonec, jak přiznala Blesku, to vůbec nebylo málo. „Mám už dole 40 kilo a hubnu dál. Mám to štěstí, že mi prsa zůstala, ale na břiše se mi nestáhla kůže, takže si ji nechám odstranit,“ pochlubila se blondýnka, která se navíc po pěti letech rozešla se svým přítelem, Slovákem Ifkem.

Zatímco Charlotte tvrdí, že se s Ifkem rozešli v dobrém a zůstali přáteli, matka Monika tomu nevěří a senzacechtivá se snaží dopídit skutečného důvodu, proč vztah zkrachoval. Podle informací eXtra.cz totiž začala psát Ifkovi.

„Psala mi, jak se mám, co se stalo a asi dalších deset zpráv a měl jsem od ní i nějaké nepřijaté hovory. Samozřejmě já totální ignor. Všiml jsem si jen, že tam na Charlotte nějak útočila. Bylo tam také, jak čekala, že to mezi námi skončí, a podobně. Ale samozřejmě jsem jí vůbec neodepisoval,“ řekl Ifko, co se ve zprávách od jeho bývalé potenciální tchyně mělo objevit. A jak se dalo čekat, není to opět nic hezkého...

VIDEO: Charlotte Štiková

Video
délka: 03:00.60
Video se připravuje ...

Charlotte Štiková Markéta Reinischová

Fotogalerie
48 fotografií