Pátek 22. září 2023
Svátek slaví Darina, zítra Berta
Oblačno, déšť 19°C

19 let od titulu Miss Lucie Křížkové: Smrt táty, podvod v televizi a manžel ve vězení!

/
 • Lucie Křížková
  13. dubna 2022 ● 05:00

  Když se 12. dubna 2003 Lucie Váchová (37) stala Miss České republiky, tak ji ani v nejhorším snu nenapadlo, že o 19 let později si její manžel David Křížek (49) bude odpykávat trest ve vězení a ona zůstane s dětmi sama. Vůbec celý její dosavadní život připomíná jízdu na horské dráze. 

 • 1.

  Vítězství v Miss

  O účasti na Miss ČR Váchová snila již od dětství, poprvé víc sledovala soutěž v roce 1995, kdy ho vyhrála pozdější Miss Europe Monika Žídková (44), tedy v jedenácti letech. Váchovou ale přihlásili do soutěže Miss ČR 2003 její přátelé z gymnastického oddílu. Do finále postoupila jako vítězka semifinálového kola Miss Západní Čechy.

   

  Finále soutěže Miss ČR 2003 proběhlo 12. dubna v Brně. Největší sympatie veřejnosti patřily Kláře Medkové (37), která získala titul Miss sympatie a Miss televizních diváků, ale u poroty ji porazila soupeřka jménem Lucie Váchová, která se tak stala patnáctou Miss České republiky.

   

  Podle oficiálních údajů měřila při soutěži 178 cm, vážila 59 kg a její míry byly dokonalých 90-60-90.

   

 • 2.

  Svatba s jachtařem

  V červenci v roce 2009 si po tříletém vztahu na zámku Zbiroh na Rokycansku vzala jachtaře Davida Křížka. Obřadu přihlíželo asi 120 hostů, mezi nimi lidé z jachtařského světa i osobnosti českého showbyznysu.

   

  Slavnostní obřad se uskutečnil po 12:00. Drobné myrty na šaty svatebním hostům připínala kamarádka Váchové Radka Kocurová (40), která posléze chytla svatební kytici. Dvojici oddal starosta města Zbiroh.

   

  Manželé dostali od svatebčanů jachtu, po obřadu měla dvojice bazénovou párty v jednom z plzeňských hotelů. O program se postarali zpěvák Ondřej Ruml (40), nebo finalisté Superstar Michaela Nosková (39) a Michal Foret (35)

 • 3.

  Smrt táty

  Krátce po oslavě šedesátin zemřel Lucce milovaný tatínek. „Ne vše je zalité sluncem, jak se zdá být. Radost a štěstí jde za ruku s bolestí. Dnes můj tatínek slaví 60. narozeniny. Místo oslavy ale bojuje s těžkou nemocí,“ napsala v neděli na sociální síti Křížková a druhý den Blesku potvrdila, že její otec zemřel den po oslavě. 

 • 4.

  Vyhazov z Novy kvůli podvodu

  Lucie před kamerou začínala jako rosnička na televizi Nova, ale kvůli expříteli dostala vyhazov. 

   

  Misska tenkrát vyplnila účetní protokol, který dle svých slov odevzdala příteli, jenž pak měl upravit údaje o jejím pracovním poměru i výši platu. Když se na to přišlo, v televizi skončila. „Změnil údaje na formuláři, který jsem si já v práci nechala předtím potvrdit. Asi to myslel dobře, ale já ho teď ani nechci vidět,“ řekla v roce 2005 Blesku Křížková, tehdy ještě Váchová.

   

  V roce 2012 dostala šanci od veřejnoprávní České televize, kde až doposud moderuje pořad Sama doma. 

 • 5.

  Manžel odsouzený na 3,5 roku „natvrdo“

  Modelka se loni v květnu na instagramu svěřila s překvapivou novinkou z osobního života. Vrchní soud rozhodl o tom, že její manžel, jachtař David Křížek, půjde na tři a půl roku do vězení za tunelování Metropolitního spořitelního družstva.

   

  Jeho důvěra ve zkušené podnikatele však byla zneužita. Podepisoval, byl ujišťován, že vše je naprosto legální, a neměl důvod nevěřit lidem, kteří jsou ve svém podnikání úspěšní. Ale neznalost neomlouvá. To víme,“ rozepsala se Křížková s tím, že detaily jsou nepodstatné a důležité je podle ní to, že její manžel na milionových podvodech rozhodně neprofitoval.

   

  Nyní už je to 9 měsíců, co si sportovec odpykává trest ve věznici a Lucie je na jejich dvě děti sama. 

  VIDEO: Radikální změna v životě Lucie Křížkové! Proč moderátorka už nikdy nevkročí do pekárny.

  Video
  délka: 03:13.08
  Video se připravuje ...

  Radikální změna v životě Lucie Křížkové! Proč moderátorka už nikdy nevkročí do pekárny. Kisa Císařová, Aleš Brunclík

  Fotogalerie
  70 fotografií

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 17

illenne: Ono se dá i na anonymní diskuzi vysledovat autor komentářů. Nazvala jste Lucii podvodnicí, proč to nenapíšete pod svým pravým jménem. Ono je hodně jednoduché si ulevit tím, že se budu navážet do jiných.

(13. 04. 2022 17:33)

illenne: Zderogik Ha, ha fakt jsem se i s přítelem zasmála tomu, co jsi napsal. Lucie není žádná pizda a to, že její manžel naletěl kamarádům je problém, ale rozhodně Tě to neopravňuje, aby jsi někoho urážel. Je fajn, že nejsem lesba, mám za sebou i spokojené manželství, takže běž si léčit své mindráky do Bohnic.

(13. 04. 2022 17:30)

illenne: mir mir A co vyrostlo z Vás, aniž by jste cokoli věděla blíže, tak se do rodiny Lucie navážíte. Vy asi budete elita národa.

(13. 04. 2022 13:46)

illenne: Jsi hlupák, Lucie není žádná šmudla.

(13. 04. 2022 13:44)

mdada49: Ano, přesně tak. U každého podvůdku ona byla, ale za nic nikdy nemohla.🤷‍♀️ Nebude se na ni zase vyhlašovat nějaká sbírka 🤣, že bych přispěla. 🤣🤣🤣🤣

(13. 04. 2022 07:58)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
Video se připravuje ...

Dnešní horoskopy