Snoubenci Brooklyn Beckham a Nicola Peltzová (27) si své ano řekli v luxusním floridském megasídle nevěstina otce, investora Nelsona Peltze (79), za 2,2 miliardy korun. Hvězdní hosté se mohli kochat vzácnými orchidejemi a dopřát si neomezené množství toho nejlepšího šampaňského značky Bollinger, přičemž jedna lahev vyjde na necelých 6 tisíc korun. 

Peltzův majetek je odhadován na 38 miliard korun, ten Beckhamových na 10 miliard. Cena za celou veselku se údajně vyšplhala na pořádně vysokou částku – je odhadována na 440 milionů korun, zatímco původně mělo jít o „pouhých“ 88 milionů korun. Veškerou útratu zaplatil otec nevěsty.

Vedle okázalé slavnosti lásky vypadala luxusní veselka Beckhamových rodičů jako večírek pro chudé - stála totiž „pouhých“ 21 milionů

Zatímco Victoria v roce 1999 na své svatbě oblékla hedvábnou róbu od Very Wang s elegantním výstřihem, šestimetrovou vlečkou a korunkou z 18karátového zlata, Nicola k oltáři dokráčela v róbě od Valentina Pierpaola Piccioliho. Aby se ujistila, že je všechno skutečně v pořádku, letěla osobně do Říma na výrobu šatů dohlédnout.

Podle některých informací měl catering na svatbu zajišťovat sám Gordon Ramsay (55) a místa DJe se měl chopit Snoop Dogg (50). 

Opulentní veselka se ale ze strany veřejnosti dočkala kritiky. V době, kdy řadu lidí stále trápí covid-19 a na Ukrajině zuří děsivá válka, šly podle mnohých lidí takové peníze utratit i lépe a novomanželé se klidně mohli uskromnit. 

VIDEO: Svatba Brooklyna Beckhama

Video
Video se připravuje ...

Svatba u Beckhamových: Malá Harper jako sladká družička! Profimedia.cz

Fotogalerie
104 fotografií