Dvě krásné brunetky se teď nově pyšní slušivým mikádem – modelka a držitelka korunky české Miss pro rok 2010 Jitka Boho (30), která se snaží prosadit i coby zpěvačka, a půvabná herečka Veronika Khek Kubařová (34), jež je aktuálně k vidění na plátnech kin v Tajemství staré bambitky 2. Zatímco však v pokračování známé pohádky ztvárňuje mladou, smolařskou královnu Julii a vlasy má skoro do pasu, v civilu ji nyní zdobí trochu kratší sestřih.

Jitka Boho prozradila, že nechybělo mnoho k tomu, aby své vlasy místo zkrácení ještě naopak prodloužila napletenými kadeřemi – tak, jak to dělají jiné známé krásky – třeba Agáta Hanychová (36) nebo Simona Krainová (49).

Přirozenost ale nakonec zvítězila,“ hlásila na sociální síti maminka dcery Rosalie (6). A je to rozhodně vidět – jaka sama uznává, díky novému sestřihu její náhle odlehčené vlasy viditelně pookřály a ožily. A ožila i Boho samotná – vizuálně omládla.

VIDEO: Jitka Boho po rozchodu s režisérem: Chci už chlapa na celý život! 

Video
Video se připravuje ...

Jitka Boho po rozchodu s režisérem: Chci už chlapa na celý život! Kateřina Štichová

Takovouto změnu si nejenom že přála, ale také ji i potřebovala. „Chtělo to radikálně zkrátit, ty konečky už byly fakt zničené. Barvila jsem si sama, stříhala taky, takže to podle toho vypadalo,“ přiznala modelka noční můru všech kadeřníků. 

A Kubařová? Ta si evidentně vystačila i bez návštěvy frizéra. „Fikla jsem to,“ reagovala lakonicky na pochvaly své nové image, k níž si zřejmě vypomohla sama... a díky níž vypadá jako holčička.
Fotogalerie
44 fotografií