Kameraman, který vzácný náklad vezl do kina, zaparkoval v obchodním centru na Harfě a jen na chvilku si odskočil. Když se vrátil, zjistil, že v autě není ani technika za sto tisíc, ani disk s filmem. Tohle raději před oslavencem tají, protože by z toho mohl mít zdravotní problémy. Navíc všichni chtějí, aby si Jan svůj den dnes patřičně užil. Vzniklou situaci už řeší policie, auto bylo v řádné parkovací zóně.

Tragické chvíle

„Byl to pro Jana Přeučila důstojný dárek a nyní je flash disk pryč. Ve filmu je mnoho zajímavostí z hercova života, včetně chvíle, kdy našel svou tehdejší manželku Štěpánku Haničincovou doma bez známek života,“ říká spoluautor námětu a průvodce dějem René Kekely.

Záložní disk

Producenti snímku Jana Kaiserová a režisér Artur Kaiser (46) byli ze situace v šoku. „Naštěstí máme záložní disk, kde je záznam s dokumentem zálohován, a pozvaní diváci tedy o premiéru nepřijdou. Jen kolegovi vznikla značná škoda,“ podotkl Kaiser. Běhá mu mráz po zádech z představy, že by dokument zálohovaný nebyl. Jana Přeučila obsadil tento velký znalec cirkusového prostředí i do svého velkofilmu Cirkus Maximum, který půjde v říjnu do kin. Jan ztvárnil samotného majitele.

VIDEO: 7 pádů Honzy Dědka: Jak se Přeučil seznámil se svou "Popelkou" Hruškovou?

Video
délka: 01:29.60
Video se připravuje ...

7 pádů Honzy Dědka: Jak se Přeučil seznámil se svou "Popelkou" Hruškovou? FTV Prima

Fotogalerie
11 fotografií