Na slavnostní premiéru filmu V létě ti řeknu, jak se mám se herec patřičně oblékl. Coby nadporučík František Tůma v oblíbeném seriálu Devadesátky si v rozhovoru pro iDnes.cz posteskl, že co se oblečení té doby týče, není to pro něj úplně šťastná vzpomínka, dokonce je to prý poměrně bolestivé setkání. O to příjemněji mu tedy bylo v pondělí večer ve skvěle padnoucím obleku, navíc po boku mladé snoubenky. 

Herec, bavič a moderátor Ondřej Sokol měl v Lucerně mnoho pracovních povinností, chvílemi se mohlo jevit, že dělá spíše doprovod své herecké kolegyni Tereze Kostkové, která dorazila bez manžela. V každé volné chvíli ale okamžitě vyhledal svou snoubenku a ladně a zamilovaně se k ní tulil. 

Svou partnerku Nikolu, která se živí jako učitelka v mateřské škole, požádal o ruku v roce 2019. O radostnou zprávu se s fanoušky podělil až několik měsíců po zasnoubení. Romantická žádost proběhla v Anglii. Oficiálně se s Nikolou ukázal už před třemi lety. Z předchozího manželství s herečkou Kateřinou Lojdovou má dvě děti, dceru Ester a syna Adama. Rozvedli se v roce 2011.

Video: Silvestr na Nově: Ondřej Sokol a Aleš Háma si zahráli na fakíry!

Video
délka: 01:09.88
Video se připravuje ...

Silvestr na Nově: Ondřej Sokol a Aleš Háma si zahráli na fakíry! FTV Prima

Fotogalerie
35 fotografií