Herec Petr Kostka rozhodně dceru ve štychu nenechal. Hodil se do gala a jako elegán se objevil na premiéře filmu V létě ti řeknu, jak se mám. V romantické komedii má jeho dcera Tereza Kostková jednu z hlavních rolí. Pozornost se tak upínala především na něj. Ale musel se hodně přemáhat. Na projekci filmu dorazil s bolestmi zad a hned po filmu se rozloučil, Kostková mu pomohla do kabátu a on se sám odebral domů.

O svém zdraví a problémech se sluchem se Kostka rozvyprávěl v pořadu  Všechnopárty Karla Šípa. "Já už skoro nikam nechodím," svěřil se  legendární herec. A tak bylo velkým překvapením, když se včera zjevil v Lucerně. A přestože tvrdí, že vše, co se děje v jejich rodině, řídí jeho manželka a herečka Carmen Mayerová, ta na premiéře filmu své dcery chyběla.

Včerejší slavnostní premiéru si ale nenechaly ujít další hvězdy, dorazila například Simona Babčáková, Ondřej Sokol a samozřejmě mnoho dalších slavných tváří. Po dlouhé covidové pauze se herci rádi ukazují na premiérách a z jejich výrazů je patrné, že i oni jsou šťastní, že se filmové novinky konečně objevují na plátnech. 

Video: Tereza Kostková v komedii V létě ti řeknu, jako žena, co moc tlačí na pilu!!

Video
Video se připravuje ...

Tereza Kostková v komedii V létě ti řeknu, jako žena, co moc tlačí na pilu Falcon

Fotogalerie
49 fotografií