„Jsme dlouholetá parta,“ napsala Blesk.cz Lounová, proč právě ona byla součástí oslavy Jardových kulatin. Ty si Jaromír zorganizoval sám v  jedné pražské restauraci a pozval jen hrstku opravdových přátel. A ve skupině hostů byly jen tři ženy.

Ve společnosti Jaromíra Jágra se zpěvačka Olga Lounová (40) neobjevuje jen tak náhodou. Už nějakou dobu totiž randí s jeho kolegou z Kladna Janem Kréglem (31), jenž je ředitelem hokejové školy a asistentem hlavního kouče týmu Rytíři Kladno, který vlastní Jágr. A ten samozřejmě na oslavě nechyběl.

Nic velkého - jen malá oslava v restauraci. Mělo jít o valentýnskou večeři, ale jelikož se setkání protáhlo a ručička hodin se přehoupla přes půlnoc, začaly se slavit Jardovy kulatiny. Sám hokejista totiž v plánu nic velkého nemá. A protože se nerad zdržuje ve velkých skupinách lidí, byla to zřejmě jediná oslava. Mimo Olgy Lounové samozřejmě na večeři nechyběla Jardova přítelkyně Dominika a kamarádka Jitka Větrovská, manželka Jágrova kamaráda Petra Větrovského, jimž Jaromír dokonce odsvědčil svatbu. I promotér Větrovský byl jedním z hostů slavnostní večeře.

VIDEO: Premiéru Gumpa ovládly nadupané dekolty! Lounové se prsa drala z červeného korzetu!

Video
Video se připravuje ...

Premiéru Gumpa ovládly nadupané dekolty! Lounové se prsa drala z červeného korzetu! Markéta Reinischová

Fotogalerie
54 fotografií