Pozadu nezůstal ani poslední ze čtveřice Rudolf Hrušínský ml. (75). Ten si zařídil tank! Prostřednictvím rolí vitálních důchodců si tak splnili nejeden sen.

Odřené ferrari

„Poštěstilo se mi proletět se vrtulníkem. Moc jsem si to užíval. Několik hodin jsme se vznášeli nad Plzeňským krajem,“ pochvaloval si Přeučil, který se před kamerou potkal nejen s hereckými kolegy, ale především kamarády. Celé natáčení bylo velmi humorné, ale došlo i k menším nehodám. Hlavním viníkem byl Krampol, který usedl za volant vozu Ferrari.

Režisér filmu Tomáš Magnusek (37) Jiřímu splnil sen, aby si zařídil ve sporťáku, ale... „Koproducent mu půjčil své ferrari a Jirka mu ho během ani ne sedmi minut odřel!“ vzpomínal Magnusek se smíchem na natáčení.

Zrádný drink

Své si prožil i se Sobotou. Tomu sice přání navštívit nevěstinec zařídil, ale na oplátku mu Luděk připravil krušné chvíle, protože jeho postava ráda a hodně holduje zlatavému moku. „Luděk chtěl pořád pít pivo. Došlo to až tak daleko, že jsem majitele místní restaurace přemluvil, ať Luďkovi místo piva podává pito. No a Luděk se toho pita v domnění, že jde o pivo, přepil tak, že mu bylo špatně a zvracel,“ prozradil režisér.

Prokletá role?

Ve filmu byla původně napsaná role i pro Karla Gotta (†80). Slavík ale bohužel zemřel dřív, než se začalo natáčet. Poté ho měl zastoupit Josef Laufer (82), který je ale už skoro dva roky v umělém spánku. „Takže tu roli nakonec hraje Láďa Frej a je v tom moc dobrý!“ tvrdí Magnusek.

VIDEO: Smrt Dolejše ze Šlapeta a první slova manželky. A Krampolovo nejhorší natáčení

Video
délka: 03:00.28
Video se připravuje ...

Smrt Dolejše ze Šlapeta a první slova manželky. A Krampolovo nejhorší natáčení Bára Horáková, Lukáš Červený, reuters

Fotogalerie
13 fotografií