Miss World 2006 Taťána Gregor Brzobohatá, za svobodna Kuchařová, neprožívá lehké období. Po tom, co vyšlo najevo, že její na pohled dokonalé manželství se slavným muzikantem a skladatelem Ondřejem Gregorem Brzobohatým (38) je mimo jiné i kvůli jeho novému vztahu s půvabnou tanečnicí (30) v troskách, je pod drobnohledem jako už dlouho ne. Po více než pěti letech je kráska singl a učí se znovu žít i bez partnera.

A jak se zdá, jde jí to nad očekávání dobře. Taťániny příspěvky na sociálních sítích srší nejen krásou, které má stále na rozdávání, ale i humorem, který jí rozhodně nechybí. To dokázala ve svém novém příspěvku. Na dvou fotografiích sedí na křesle, s obličejem v rukou, jako by si chtěla povzdechnout, a přímo nad ní se nepřehlédnutelně vyjímá dvanáctero jeleních paroží, které tam někdo dal jako vítězné trofeje z lovu. „Jenom?“ napsala stručně modelka k fotkám a nevynechala ani smějící se emotikon a hastagy #deerseason #andjustlikethat.

Na tom by nikoho nic nezarazilo, nicméně každý ví, jakou symboliku si nesou parohy, a zejména modelčiny fanoušci si k těmto fotkám dokázali leccos domyslet, a tak Táně v komentářích její nadhled kvitují. „Smekám před Vámi, v jak bolestné situaci si umíte ze sebe udělat legraci,“ zní první komentář v řadě dalších. „Tak teď jsem si vás oblíbila!!! Takovou p*del ze sebe může udělat jen někdo, kdo je opravdu silný! Moje krev, můj humor!“ obdivuje Tatianu další fanynka. „Nejen krásná a oduševnělá, ale ještě k tomu vtipná.“

VIDEO: Podvedení fanoušci Brzobohatého zuří! A drsné reakce na píseň Gottové

Video
délka: 02:51.64
Video se připravuje ...

Podvedení fanoušci Brzobohatého zuří! A drsné reakce na píseň Gottové Bára Horáková, Lukáš Červený, reuters

Fotogalerie
36 fotografií