Není to poprvé, co musí Ondřej Brzobohatý vypisovat rozvodová lejstra. V roce 2008 se oženil s televizní produkční Johanou Indrákovou (41), kterou si vzal v pražských Ledeburských zahradách pod Pražským hradem. Na svatbě ale jeho rodiče chyběli. Ani Radoslav Brzobohatý (†79), ani Hana se obřadu neúčastnili. Synova nevěsta jim nepadla do oka, i když už s ní Ondřej nějaký čas před sňatkem žil. Hana dokonce pronesla na konto nastávající manželky svého syna hodně drsná slova: „Mysleli jsme s Radkem, že má Ondra na víc. Snad ale půjdeme na jeho další svatbu,“ nebrala si servítky dáma, jíž v žilách koluje divoká maďarská krev.

A nezamlouvala se jí ani Ondřejova druhá žena Taťána Gregor Brzobohatá (34), v té době ještě Kuchařová. To, že se plavovlasá blondýnka mohla pyšnit korunkou nejkrásnější ženy světa za rok 2006, Hanu Gregorovou nikterak neohromilo. „Nechci to shazovat, ale pro mě Miss World neznamená, že je to značka něčeho kvalitního,“ řekla tehdy v rozhovoru pro Aha! Gregorová, která nyní žije v maďarské Rajce. Po smrti Ondřejova otce, jenž byl její životní láskou a se kterým strávila dlouhých 32 let, již několik let tvoří pár s o řadu let mladším partnerem Ondřejem Koptíkem (36).

VIDEO: Prohlášení Kuchařové o rozchodu s Brzobohatým: Nedávno se mnou obnovil manželský slib!

Video
Video se připravuje ...

Prohlášení Kuchařové o rozchodu s Brzobohatým: Nedávno se mnou obnovil manželský slib! FTV Prima

A tak jako se její syn nevyjadřuje k jejím vztahům, ani ona prý nikdy do syna kvůli jeho láskám neryla. „I když se mluví a píše o tom, že jsem taková nebo taková, nenávistná tchýně, já se opravdu do ničeho nemíchám. Kdybychom diskutovali, tak samozřejmě řeknu svůj názor. Co si myslím, říkám na rovinu. Ale to neznamená, že mým názorem se děti budou řídit. Zkušenost je totiž nepřenosná,“ vysvětlila herečka, která zatím rozchod Ondřeje a krásné Táni nekomentovala. A ještě ani světu nesdělila svůj názor na tanečnici Zuzanu Pilnou, se kterou se nyní stýká. Třeba v tomto případě bude platit ono pověstné „do třetice všeho nejlepšího“.

Fotogalerie
56 fotografií