Tereza si sice chrání své soukromí, ale leckdy na sociální síti překvapí svou otevřeností. Do detailu už popsala nejenom porod dcery, který nazvala orgasmickým, ale i své mateřské trable a strachy. 

Zdravím vás z mlíko, láska, mlíko gauče, ze kterého se někdy celé dopoledne ani nezvednu. Kdybych si mohla něco vzkázat z druhého bytí maminkou do prvního, bylo by to, jak strašně to letí. A že ten prcek Slunce, kterej vůbec nespinká a já houpu jak blázen, že to šíleně uteče a on spinkat začne,“ napsala Ramba s oběma dětmi v náručí. 

VIDEO: Těhotná Tereza Ramba o pohlaví miminka: Doufám, že to někdo nevykecá!

Video
Video se připravuje ...

Těhotná Tereza Ramba o pohlaví miminka: Doufám, že to někdo nevykecá! Markéta Reinischová

A nastane doba, kdy to dítě, který nenávidí kočárek a jenom se nosí, začne ťapat jako tůrista a odmítat nosítka i šátky, že mi to skoro bude líto. Proto se neznervózňuju, a když to jde, držím pozici na gauči, Hvězdičku nejhodnější v náručí, vývar, kniha a láska. Už vím, že to všechno bude jednou pryč. Brzo.. ani ty probdělé nocl nejsou tak bolavé.. Užívám si i ty. Co když je to třeba naposled?“ strachuje se herečka. 

Samozřejmě její příspěvek zahřál u srdce spoustu maminek, které se rovněž svěřily se svými starostmi. Ozvala se i Terezy přítelkyně, herečka Dagmar Havlová. „Ty maminko moje,“ okometovala její zamyšlení bývalá první dáma a přidala spoustu srdíček. 

Fotogalerie
50 fotografií